Emir Keleş: “Acelem Yok” Diyor…

2000 yılında İstanbul’da doğan Emir Keleş, İstanbul Arel üniversitesi sosyal hizmet bölümü 1. Sınıf öğrencisi… Yaklaşık 8 senedir rap müzik ile uğraşıyor.

8-9 yaşlarında rap müzikle tanıştığını belirten Keleş, “bu tutku beni daha küçük yaşlardayken avcunun içine almıştı” dedi.

 

 

12 yaşında besteler yazmaya başlayan genç rap sanatçısı 2013 senesinin sonlarına doğru basketbol oynarken şans eseri bir arkadaşıyla tanıştı ve bu tanışmanın ardından arkadaşının sipariş ettiği mikrofonun gelmesine sadece bir gün vardı. Mikrofon geldiği gün onu direkt evine davet etmesi bu işi artık bir nebze de olsa profesyonelce yapmasını ve daha çok gelişmesini sağlamıştı.

“Yaklaşık 8 senedir rap müzikle tam anlamıyla iç içeyim, kendimi en özgür hissettiğim yer mikrofonun karşısında olduğum anlar” diyen keleş daha fazla insana ulaşabilmenin ve onlara bir şeyler iletebilmenin ana hedefi olduğunu belirtti.

“EGC prodüksiyon etiketiyle “Acelem Yok” single eserimle geniş kitlelere ulaşmama destek verdiği için önce prodüktörüm Cüneyt şentürk’e ve bu yolda başından beri desteğini esirgemeyen arkadaşım Mehmet Görkem Aksoy’a teşekkür ediyorum” dedi.

Yapım: EGC prodüksiyon

Yapımcı: Cüneyt şentürk

Düzenleme: Mehmet Görkem Aksoy

Mix-Mastering: Mehmet Görkem Aksoy

Check Also

SİNEMAYA YENİ YÜZLER KAZANDIRACAĞIM

SİNEMAYA YENİ YÜZLER KAZANDIRACAĞIM Bugüne kadar yapmış olduğu bir birinden başarılı projeleriyle isminden sıkça söz …

Bir cevap yazın