Breaking News

“Yerel Seçimlerde GESKON farkını herkes görecek”

Gençlik ve Spor Konfederasyonu Ege bölge Başkanlığı şahin EKİCİ önderliğinde genel başkan FerudunCevahiroğlu’nu makamında ziyaret ederek 2019 yılı içinde gerçekleştirilecek projeler hakkında istişare görüşemelerinde bulundu.

Görüşmede atanacak iller ve ilçeler ile ilgili bilgiler veren EKİCİ; İzmir dönüşünde yapılacak ilk toplantı da İzmir başta olmak üzere diğer illerin atamasını yapıp hazır olan ilçelerinde mazbatalarını teslim ederek çalışmalarında kolaylık sağlayacağız dedi.

 

“Yerel Seçimlerde GESKON farkını herkes görecek”

2019 Mart ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde GESKON farkını herkes görecek inşallah.2018 yılının bölgesinde en çok ziyaret gerçekleştiren STK temsilcisi olan teşkilatımızı dikkate almayanlar seçim süreci yaklaştıklarında farkımızı hepten göreceklerdir.kendi içimizden çıkardığımız 15 aday adayı arkadaşımız ile en çok aday çıkaran STK olma özelliği taşımaktayız.

önümüzdeki günlerde yapacağımız toplantıda destekleyeceğimiz adayları basın yoluyla kamuoyuna duyuracağız.

“Gençler Safımıza Katılsınlar İsterim”

Partiler üstü bir hizmet anlayışı ile yola koyulan ekibimize spora ve gençliğe gönül vermiş,fikirdeeylemde ve söylemde birlik anlayışı ile hareket eden ailemize genç arkadaşlarımızı,kendini genç hisseden tüm yurttaşlarımızı safımızda birlikte hareket etmeye davet ediyorum.

2019 yılı etkinliklerin bol olduğu,gençlerin projeler ürettiği bir yıl olacak.Yakın zamanda gerçekleştireceğimiz projeler ile önemli bir değişimin öncülüğünü başlatmış olacağımıza inancımız tamdır.

“Büyük Kurultayda biz de varız sesleri yükselecek”

GESKON olarak yaz aylarına doğru Ankara merkezde büyük bir gençlik kurultayı ile artık bizde varız ve buradayız mesajı vereceğiz.Yıllardır gençlik üzerine oluşturduğumuz teşkilatlamımızın gücünü gösterme zamanı geldi.Umut ediyorum ki gelecek aylarda ailemize katılacak olanlarla beraber güçlü bir yapının temelini daha da sağlam kılarak gençlerin ABİ si olma yoluna ilerleyeceğiz.

“İzmir Tamam sıra diğer illerde”

İzmir il Başkanımız Bircan Nermanoğlu Alkarhanımefendiye görevi tevdi eder etmez teşkilatlanma çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir,şu anda 14 ilçe tamamlanmış durumdadır ve kısa bir zaman sonra diğer ilçelerde hazır hale gelecektir.İzmir artık tamam gibi,diğer illerle ilgili çalışmalarımızda ivedilikle devam etmektedir.seçim süreci içinde de diğer illerimizin atamalarını yapıp yaz dönemine 8 ilin teşkilatı bitirilmiş olarak girmek istiyoruz.

“Kadınsız bir oluşum boş tenekeye benzer”

Kadınlarımızı da ;gençliğin önderliğine soyunmaları için aramızda olmaya davet ediyorum.Bir toplumun mihenk taşı şüphesiz ki kadınlardır.bu sebeple de yeni yılda biraz daha kadın üyelerimize ağırlık vereceğiz.

Ben ne yapabilirim diye gayret gösteren,dertlenen tüm kadınlarımızı çalışma ağımız içinde görmek en büyük arzumuzdur.İl başkanımızın kadın yapmamızdaki en önemli etken çok hızlı teşkilatlanabilme özelliğine sahip olmalarıdır.

Check Also

KADIN DEVRİMİ

Kadınların tasarlayıp yönettiği, 2009 yılında Fransa’da kurulan ve çalışan 15 kişinin de bayan olduğu tek …

Bir cevap yazın