Usta Çırak.

Müzik dünyasının iki güçlü yorumcusu Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun’dan sevenlerine bayram hediyesi.
Kral FM medya sponsorluğunda, Sürpriz bir proje için bir araya gelen ikili müzikseverlere unutulmaz bir albüm hediye etti.
Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun ‘Usta Çırak’ için buluştu.
Klasikleşmiş Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun şarkılarından oluşan “Usta Çırak” Cengiz Kurtoğlu’nun Hakan Altun, Hakan Altun’un Cengiz Kurtoğlu şarkılarını seslendirdiği albümde, sanatçılar 4 şarkıyı da birlikte söylediler.
Yorgun Yıllarım, Duyanlara Duymayanlara, İstanbul Olmaz Olsun, Hain Geceler, Sen De Ağla, Gelin Olmuş Gidiyorsun, Ağlamak Yok Yüreğim, Yıllarım, Gönül Yarası, Unutulan, Nefesimsin, Gece Olunca, Köle Gibi, Kadehi Şişeyi Kırarım gibi unutulmaz 14 şarkıdan oluşan Usta Çırak yılın arabesk projesi olarak nitelendiriliyor.
Aranjelerini Ceyhun Çelikten, Sezgin Gezgin ve Aydın Kara’nın yapmış olduğu albümde mix’ler Özer Yener, Suat Durmuş; mastering’ler ise Emre Kıral imzası taşıyor.
Yaklaşık 35 yıllık müzik kariyerinin kısa bir özeti olan 14 şarkılık ‘Usta Çırak’ albümünün ilk video klibi ise, sözü ve müziği Hakan Altun’a ait olan ‘Yorgun Yıllarım’ şarkısına çekildi. Kemal Başbuğ yönetmenliğinde çekilen video klipte iki başarılı isim birlikte kamera karşısına geçti. Albümün imaj fotoğrafları ise Mehmet Turgut’a ait.

Check Also

Sanatçı İlhan İrem hayatını kaybetti

Sanat dünyasının acı kaybı… Türk müziğinin duayen ismi İlhan İrem, devam eden sağlık sorunları nedeniyle …

Bir cevap yazın