Home / Magazin Haberleri / Ünlü Popçu merdivenlerden düşüp yaralandı.

Ünlü Popçu merdivenlerden düşüp yaralandı.

Ünlü şarkıcı Reyhan Karaca, yeni projeleri için görüşmeye gittiği ünlü aydınlatma tasarımcısı Çiğdem Yangel ve Tunç Akdeniz ile Sarıyer Zekeriyaköyde villada bir araya geldi. Görüşme sonrası villadan ayrılacağı esnada ünlü sanatçı Reyhan Karaca yaşadığı talihsiz bir kaza sonrası ayağı kayarak yere düştü. Yere düşen ve kanlar içerisinde kalan ünlü sanatçı Karaca büyük panik yaşadı.

Yaşadığı talihsiz bir kaza sonrası yere düşerek burnu kırılan ünlü sanatçı Reyhan Karaca hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavisi tamamlanan ünlü sanatçı Karaca daha sonra taburcu edildi.

Olayla ilgili konuştuğumuz Tunç Akdeniz, Can dostum sevgili Reyhan Karaca ile sık sık buluşup sohbetler ediyor, yemekler yiyor ve yeni projeler üstünde konuşuyorduk. Dün akşamda bu amaçla bende toplandık fakat sevgili Reyhan evine giderken merdivenlerde ayağı takıldı ve düştü. Ne yazık ki burnu kırıldı. Reyhan’ımızı Allah korudu daha kötü sonuçlar olabilirdi. Dedi.

Image.jpeg

Image.jpeg
Image.jpeg

Check Also

Angelina Jolie maskesiyle alışverişte

Milyonlarca insanın hayatını altüst eden koronavirüs salgını nedeniyle kendisini evinde izole eden dünyaca ünlü oyuncu …

Bir cevap yazın

lezbiyen porno izle
parti malzemeleri