Breaking News

Örnek alınması gereken Sanatçı

Ünlü Sanatçı Emina Uysal, Kayseri’de yaşayan ve kocasından şiddet gören dört çocuk annesi C.Y. ye sahip çıktı. Kadın ve çocuklarının içler acısı durumunu gören ünlü sanatçı, sokağa atılan aileye sıcak yuvaya kavuşturdu.

Kayseri’de yaşayan ve eşi tarafından çocuklarıyla birlikte şiddet gören C.Y. isimli kadın polise başvurdu. Madde bağımlısı olduğu öğrenilen koca, bir başka suçtan da aranması nedeniyle tutuklanarak cezaevine konuldu. Ev kirasını ödeyemeyen ve tamamen sahipsiz kalan C.Y. dört çocuğuyla birlikte sokağa atılırken kaderiyle baş başa terk edildi.
KONSER VERMEYE GİTTİ
Genç kadın ve dört çocuğunun kaderi, Konser vermek için Kayseri’ye giden ünlü sanatçı Emina Uysal sayesinde bir anda değişti. Konserden sonra C.Y.ve çocuklarının içinde bulunan durumu öğrenen ünlü sanatçı Emina Uysal, hemen harekete geçti. Beraberinde Kartal’da bulunan Swich spor salonu sahibi Taha Yalçın Özyılmaz ve işletmecisi Hakan Tepecik ile birlikte aileyi ziyaret eden Uysal, yardım eli uzattığı aileye TOKİ konutlarından daire kiralayarak sıcak bir yuvaya kavuşturdu. Aileye her türlü yardımı sağlayan Uysal ve beraberindekiler eve eşyalar alırken giyim ve yiyecek yardımında da bulundular.
Sanatçılığının yanı sıra hayırseverliği ile de tanınan Emina Uysal, bu hareketiyle hayranları ve Kayserililerinde gönlünde taht kurdu.

Check Also

DİANA, 2022’YE HAZIRIM

DİANA, 2022’YE HAZIRIM Ülkesi Rusya’dan gelip Türkiye’de yaşamaya karar veren ve Türk vatandaşlığını alan fotomodel …

Bir cevap yazın