Murat Kemer çalışmalarına hızla devam ediyor

TÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ LİDERİ SARIGÜL DEN SARIYER`E ZİYARET

TDP’nin Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Çayırbaşı’nda yer alan Türkiye Değişim Partisi Sarıyer İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulundu.

 

Türkiye Değişim Partisi’nin Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Türkiye’yi karış karış dolaşmaya devam ediyor. Pandemi nedeniyle kısıtlamaların yaşandığı süreçte TDP Sarıyer İlçe Başkanlığı’na ziyarette bulunan Sarıgül’e TDP İstanbul İl Başkanı Yusuf Polat, TDP Kadın Kolları Genel Başkanı Canan Ceylan, TDP İstanbul İl Sekreteri Nail Uludemirciler, TDP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit, TDP Sarıyer İlçe Başkanı Murat Kemer, TDP Sarıyer Kadın Kolları Başkanı Hülya Çavdar, TDP İstanbul Kadın Kolları Başkanı Kader Yeğit, genel merkez, il ve ilçe yöneticileri eşlik etti.

Türkiye gündemine dair önemli açıklamalarda bulunan Sarıgül, Sarıyer’in ormanıyla, boğazıyla ve tarihiyle Türkiye’nin en güzel ilçelerinden biri olduğunu ifade etti.

TDP Genel Başkanı Sarıgül, partisinin dil, din, ırk, kültür ve mezhep farkı gözetmeyen bütün ulusumuzu kucaklayan Türkiye’nin demokratik kitle partisi olduğunu söyledi.

“SAĞIN YA DA SOLUN BEKÇİSİ DEĞİLİZ”

Türkiye Değişim Partisi’nin, Atatürk ilkelerine bağlı, cumhuriyetin değerlerini geliştirip, güçlendiren, inançlara saygılı, laikliği her zaman savunan, üretimi destekleyen, alın teri emeğin yanında olan bir parti olduğunu söyleyen Sarıgül, “Türkiye Değişim Partisi, düşünce reformu yapan bir partidir. Parti olarak sağın ya da solun asla ve asla bekçisi değiliz. Biz sağ elimizle sol elimizi birleştiriyoruz. Türkiye sağcıydı, solcuydu, şu etnik kökendendi diyenlerden çok çekti. Vicdan, merhamet, ulusal birlik diyen bütün yurttaşlarımızı kucaklıyoruz” dedi.

Check Also

Türkiye’yi deprem vurdu!

Kahramanmaraş’ın Pazarcık ilçesinde saat 04:17’de 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Şanlıurfa ve Diyarbakır da …

Bir cevap yazın