Çarşamba , Mayıs 25 2022

İyi olan tektir her zaman, kötü deniz de kum taneleri kadar.. Sözleriyle “Kum Taneleri” Yayında!

Alex Tataryan ve Seda Yüksel’i bir araya getiren, sözleriyle aşka davet eden ve müziğiyle dinleyicilerin ruhuna dokunacak romantik çalışma “Kum Taneleri” 2021 yılına damga vuracak.

Sözü ve müziği başarılı müzisyen Alex Tataryan imzası taşıyan “Kum taneleri”nin düzenlemesi, son zamanlarda sound yenilikleriyle dikkat çeken Genco Arı’ya ait. Alex Tataryan’nın güçlü yorumu, Seda Yüksel’in kadife gibi pürüzsüz tınısıyla birleşerek dinleyicilere şarkıyı yaşatıyor.

Kapağından, ikilinin imajına kadar her aşaması özenle çalışılan “Kum Taneleri”nin video klip yönetmenliğini Cemre Mert, üstlendi.

Tataryan ve Yüksel şarkılarıyla ilgili: “Hepimiz biraz hayal kırıklığı içindeyiz, kim bilir belki biraz da bencil. Ama içimiz tertemiz. Yaprak bile sıkılıyor tutunduğu, sarıldığı ağacından, biz suçu sonbaharda arıyoruz. Tıpkı sonbahardan sonra hemen yazın gelmediği gibi, her şeyin bir vakti zamanı var. Aşkın sonu ne olursa olsun kül ve duman olmaya değer. Tüm aşklar bir roman, hepsi birer zaman… İyi olan tektir her zaman, kötü deniz de kum taneleri kadar.” ifadelerini kullandı.

 

“Kum Taneleri” Avrupa Müzik markasıyla 5 Kasım’da tüm platformlarda yerini aldı. Video klip ise eş zamanlı olarak MuzikPlay kanalında yayında.

Check Also

SEYRAN İSMAYİLKHANOV EUROVİSİON ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ

SEYRAN İSMAYİLKHANOV EUROVİSİON ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ Almanya’da yaşayan Azerbaycanlı dünya starı Seyran İsmayilkhanov başarısı ile …

Bir cevap yazın