Breaking News

Gökyüzü mucizeleri

Hepimizin hayatta mucizelere ihtiyacı vardır. Elinde tutuğun bu kitap hayatında mucizeler yarata bilir. Yaşamda gezegenlerin dilini anlayıp gezegenlerin enerjisine göre hareket ettiğin anda senin için mucizeler başlamış demektir. Para şans aşk hayatında şimdiye kadar açılmamış kapıları ardına kadar açmak istiyorsan. Bu kitabı okumalı ve içinde tavsiye edilenleri denemelisin. Bu kitap senin mucizelerinin anahtarı olabilir.

Astrolog Vedat Delek’in yazdığı ‘Astrolog Vedat Delek ile gökyüzü mucizeleri’ adlı kitap bugün raflardaki yerini aldı. Kitabının içeriğinde 2018’de önemli gökyüzü olaylarından tutun da burçları yeni yılda nelerin beklediğine dair önemli bilgiler yer alıyor.

Astrolog Vedat Delek özellikle 2017 yılını anlatan ‘aşk para şans seninle’ adlı kitabındaki isabetli yorumlar ve sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. 2018 yılının zorlu ve birçok sorunlar ile karşılaşacağını belirtiyor. Kitabının içeriğinde ise 2018’de önemli gökyüzü olayları ve burçları nelerin beklediğine dair önemli bilgiler yer alıyor.

Kitapta; güneş ve ay tutulmalarının etkileri, saçını gürleştirmek isteyenler için tarihler ve evcil hayvanların burçlarına göre karakter analizi gibi eğlenceli bölümlerde yer alıyor. Ayrıca Delek, 2016 yılında piyasaya çıkarttığı ve ‘2017 yılını’ anlattığı kitabını Astrolog Vedat Delek adlı facebook sayfasından ücretsiz olarak okuyucularıyla paylaşarak takipçilerine yılın son iki ayına ait bilgileri hediye ediyor.

2018 yılında Türkiye ve dünya ülkelerini neler bekliyor.

Ülkemizde siyasi kayıplar dikkat çekecek.

Ülkemizin liderlerine suikast girişimleri söz konusu olabilir.

Ekonomik kriz

Ünlüler ve sanatçı kayıpları skandalları

Büyük bir ekonomik kriz

2018 yılı savaş yılı olacak

Türkiye’ye uluslar arası davalar söz konusu olabilir.

Türkiye’ye uluslar arası yaptırımlar gelebilir.

Doğa olayları tüm dünya’da büyük hasarlara neden olacak.

Havayolu havalimanları ile ilgili olaylar uçak düşmelerinde belirgin bir artış olabilir.

Bu tarz olaylar ülkemizde ve dünya üzerinde bizleri sınava tabii tutacaktır.


ASTROLOG Vedat DELEK

Check Also

DİANA, 2022’YE HAZIRIM

DİANA, 2022’YE HAZIRIM Ülkesi Rusya’dan gelip Türkiye’de yaşamaya karar veren ve Türk vatandaşlığını alan fotomodel …

Bir cevap yazın