Pazartesi , Mayıs 23 2022

Tag Archives: sibel gökçe

SİBEL GÖKÇE  MUTLULUĞUN PİN KODUNU VERDİ

SİBEL GÖKÇE  MUTLULUĞUN PİN KODUNU VERDİ. Bir çok sektörde başarısını kanıtlayan Sibel Gökçe oyunculuk,dans,dj lik ten sonra spiritüel enerji,reiki,kundalini… sertifikaları alıp şifa dağıtıyor. ”Son günlerde karantina ve pandemi sürecinde insanlar ruhsal,maddi ve manevi çöküşler yaşamakta.Aşırı mutsuz dolayısı ile stresin tetiklediği bir çok rahatsızlıkta ortaya çıkmakta ama mutlu olursak şifayıda buluruz mutlu olmak kendi elimizde mutluluk bizi şifalandırır”dedi. ”MUTLULUĞUN PİN KODU …

Read More »

Sibel Gökçe ile çok özel

Sibel Gökçe ile Özel… Sibel Gökçe: Ekranları özledim! Sibel Gökçe: Ekranları özledim! Sibel Gökçe küllerinden doğuyor. Türk filmi senaryosu tadında bir hikayem var diyen Sibel Gökçe: Her serzenişte kişi kendini yakalar çünkü dünyevi mekanizma aynı işler. Merhaba Sibel Hanım, özledik sizi neler yapıyorsunuz? İnanın ben de kendimi özledim. Kaostan beslenen popülizmin içine girmeye çalıştıkça uzaklaştım. Buradan şu çıkıyor. Hangi koşul …

Read More »

Nilay Dorsa ile Nişantaşı Geceleri

Model Şarkıcı Nilay Dorsa Kış ayı boyunca Nişantaşı  Onclupte farklı konseplerde hazırladığı partilerle gelenleri eğlendiriyor. Sanatçıyı Bu akşam izlemeye gelenler arasında genç popçu, Barış Bahtiyar, Dj Harun Başal, Sibel Gökçe, Menajer Erhan Arı gibi ünlü isimler yanlız bırakmadı.  

Read More »

Olgun Portakal’a büyük ilgi…

Yeni sezona bomba gibi giriş yapan “Tiyatroname” oyuncuları Olgun Portakal oyunları ile büyük beğeni topluyor. İpek Tanrıyar, Sibel Gökçe, Murat Parasayar, Nami Esatgil gibi oyuncuların oynadığı oyun İstanbul’lu Tiyatro sevenleri mutlu etti. 11 Kasım’da yeniden  seyirci karşısına çıkacak olan “Olgun Portakal”  Gazenfer Özcan & Gönül Ülkü Sahnesinde.

Read More »

Leyla Bilginel’le iftar

Ünlü oyuncu Leyla Bilginel ve ünlü oryantel Sibel Gökçe oyuncu ve sanatçı dostlarıyla iftar yapıp tatlı yediler. Uzun süredir yurtdışında yaşayan ünlü oyuncu Leyla Bilginel yakında çıkıcak kitabı için Türkiye ye geldiğini belirtti yemeğe arı magazin, imtiyaz sahibi Erhan Arı modacı Erkan Eken Ünlü yönetmen Ferhan İnal sunucu oyuncu Harun Başal da katıldı.      

Read More »