“Elma Dersem Çık”

Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak tarafından ”Elma Dersem Çık” adlı kitaptan derlenen, Türkiye ile birlikte Avrupa’da pek çok defa sahnelenen semineri şimdi ise beyaz perdeye taşınacak.

Davranış Bilimleri Uzmanı ve Yazar Aşkım Kapışmak tarafından ”Elma Dersem Çık” adlı kitaptan derlediği, Türkiye ile birlikte Avrupa’da pek çok defa sahnelenen semineri şimdi ise beyaz perdeye taşınacak.

Yapımcılığını Zafer Balkaya ile birlikte Fatih Aysal’ın üstlenmiş olduğu projenin yönetmen koltuğunda da İzzet Başlak yer alıyor. Çekimleri 14 – 15 Eylül tarihleri içerisinde Maslak Sahne’de gerçekleşmiş olan semineriyle aynı esnada yapıldı. Yapım sene sonunda beyaz perde üzerinde izleyiciyle buluşma hazırlıkları yapıyor.

Çıkmış olduğu günden bu zamana kadar Dünya üzerinde Türkiye’de çok büyük bir ses getirmeyi başaran kitabıyla ilgili olarak; ”Bir eserimi önce sahneye, sonra da bir sinema filmine taşımak benim için en büyük hayaldi” ifadelerine yer veren Aşkım Kapışmak, farklı sürprizlerinin de olacağı konusunda sinyalleri vermiş oldu.

Check Also

DERYA ŞEN MELEKLERİYLE KLİP TANITTI

DERYA ŞEN MELEKLERİYLE KLİP TANITTI Güzel oyuncu Derya Şen, Dark’n Dark müzik logosu altında “Zulmet” …

Bir cevap yazın