Duşakabin Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Duşakabin nedir? Duşakabin Modelleri Ve Fiyatları?

Günün yorgunluğunu atmak veya sıcak yaz aylarında yoğun ter ve ter kokusunun etkisinden kurtulmak için temiz ve konforlu bir banyoda duş almayı ve keyifli dakikalar geçirmeyi herkes ister. Bu ihtiyacınızı karşılayacak en önemli ürün ise duşakabinlerdir. 

Duşakabinler, hem günün yorgunluğunu atmak için konforlu bir alanda duş almaya, hem duş alırken etrafa su sıçramasının önüne geçmeye hem de banyolarda dekoratif bir görüntü oluşturmaya yarayan işlevsel bir üründür. Pratik kullanımı ve banyo dekorasyonu için sağlamış olduğu katkı ile günümüzde en çok tercih edilen duş ürünlerinden biri olmayı başarmıştır. Büyüklüğü ve şekli nasıl olursa olsun hem banyoları evlerin en gösterişli ve en şık bölümlerinden biri haline getirmek hem de böyle eşsiz bir ortamda duş almanın keyfini sürmek için yapılması gereken tek şey görüntü olarak göze hoş gelen ve güvenlik açısından son derece sağlam olan duşakabinlerden yararlanmak olacaktır.  Yapı Dükkanım, tercih edilen renklerde ve desenlerde, beğenilen cam seçenekleri ve banyoların her alanına yerleştirilebilecek duşakabin ürünlerini kullanıcıların hizmetine sunmaktadır. 

Banyo şekillerine, kullanılan cam türüne, ölçüsüne ve teknolojik özelliklerine göre pek çok duşakabin modeli vardır ve aşağıdaki gibidir. 

 

Duşakabin Modelleri Nelerdir?

Evlerin en çok kullanılan bölümlerinden biri olan banyoların temizliği, hijyeni, tasarımı ve görünümü oldukça önemlidir. Tam da burada banyolara hem hijyenik bir ortam sağlayacak hem de tasarımıyla istediğiniz ortamı yaratacak ürünler olan duşakabin sistemlerini kullanabilirsiniz. Duşakabin modelleri, farklı tasarım ve şık görünümleriyle banyoları hem göz alıcı ve ilgi çekili alanlar haline getirmek hem de banyolarda duş kısmının dışında kalan alanları sudan korumak için tasarlanmış duş sistemleri olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Kare duşakabinler, özellikle küçük banyolarda alandan tasarruf etmek ve banyoyu daha etkili kullanmak için tercih edilen bir modeldir. Konutlarda banyolara ayrılan alanların küçük olması nedeniyle oldukça yaygın bir kullanımı vardır. Banyolara estetik bir görünüm katan ve köşe duşakabin olarak da bilinen bu model, kullanıcılara kapıların açılma yönü ve cam tercihlerine göre farklı seçenekler sunar. 

Dikdörtgen duşakabinler, geniş alanlı banyolarda rahatlıkla kullanılabilme imkanı sunarken, dikdörtgen şekli ve farklı cam seçenekleriyle banyo dekorasyonlarına yön verilmesini sağlar. Tekneli veya teknesiz kullanım imkanı sunan bu model; desenli, desensiz veya renkli cam seçenekleriyle tercih edilebilir. Dikdörtgen duşakabinlerde darbelere karşı dayanıklı 5 mm temperli camlar kullanılmaktadır. 

Oval duşakabinler, önü oval bir şekle sahip olan ve banyo köşelerini etkin bir şekilde kullanma imkanı veren bir model olup, daha çok dar ve küçük banyolarda tercih edilmektedir. Parlak profilli ve füme, gold ya da siyah camlı olarak farklı model tercihleriyle kullanıcılara alternatifler oluşturmaktadır. Standart ölçülerde kullanılan oval duşakabinler müşterilerin tercihine göre farklı boyutlarda da üretilebilmektedir.

İki duvar arası duşakabinler, banyolarda iki duvar ya da kolon arasında kalan bölgelerin değerlendirilmesi için üretilen bir modeldir. Yapıları gereği daha çok sürgülü kapılı olarak üretilen bu modeller, standart boydadır ve 150-180 cm arasında yapılırlar. 

Bunlardan başka; tekneli, teknesiz, küvetli, mika ve temperli camlı gibi farklı renk ve desenlerde duşakabin modeli seçenekleri de mevcuttur. Yapı Dükkanım, tüm bu model ve cam seçenekleriyle banyolara yaraşır tasarım ve eşsiz güzellikler katmaktadır. 

 

Duşakabin Fiyatları Ne Kadar?

Banyo dekorasyonu açısından duşakabinler oldukça önemli bir yere sahiptir. Banyo alanlarının büyüklüğüne ve şekline göre yukarıda da bahsettiğimiz gibi pek çok duşakabin modeli bulunur ve duşakabin seçimi yapılırken bunlara dikkat edilmesi gerekir. Duşakabin seçimi kadar fiyatları da önemlidir. Duşakabin fiyatları ise ürünün modeline, boyutlarına, kalitesine, özelliklerine, kullanılacak yere ve müşterilerin isteklerine göre şekillenecek ekstra durumlara göre farklılık göstermektedir. Siz de kaliteli malzemeden yapılmış, darbelere dayanıklı, farklı desen ve şıklıktaki duşakabin seçeneklerini ve fiyat aralıklarını incelemek için https://www.yapidukkanim.com/’u ziyaret edebilirsiniz. 

Check Also

Eyüphan’dan Işıkları Söndürün Yorumu

Arabeskin usta yorumcusu Eyüphan sevenlerine yeni teklisi Işıkları Söndürün ile merhaba dedi. 90 yıllarin sonlarında …

Bir cevap yazın