Depresyondayım

Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Merdiven” gibi şarkılarıyla dikkat çeken Dedublümangrubu sürpriz bir çalışma ile sevenlerinin karşısına çıkıyor.

 

Sözü ve müziği Türk pop müziğinin en başarılı sanatçılarından Göksel imzalı “Depresyondayım” şarkısını yeniden yorumlayan grup müzik listelerine hızlı bir giriş yapmayı planlıyor.

 

“Depresyondayım” şarkının yeni düzenlemesi Dedublüman’a ait.

 

2010’da Trabzon’da kurulan Dedublüman’ın alternatif rockbaşlığı altında epik ve etnik ögelerden beslenen çeşitli beste ve cover çalışmaları bulunmaktadır. Müzik hayatına İstanbul’da devam eden Dedublüman; eserlerin kayıt ve düzenlemelerini kendi yapmaktadır. Grup; vokal/gitar ve yaylı tamburda Mustafa Yavuz, yaylı enstrümanlar, ud ve perküsyonda Besim Talı, piyanoda ve gitarda Hazar Altın, basgitarda Kıvanç Kumlu, davulda Kurthan Sarpkaya’dan ve klarnette Çağrı Çelik’ten oluşmaktadır.

 

Avrupa Müzik markasıyla yayımlanan “Depresyondayım” tüm dijital müzik platformlarında yayında! Video klip ise MuzikPlay’de yayında.

Check Also

Zeliha Kendirci’den yeni tekli

Geçtiğimiz yıl yayınladığı “İlk Aşkım” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik mecralarında yerini alan Zeliha Kendirci, …

Bir cevap yazın