Breaking News

Amanda İş Başında

Amanda İş Başında STAND-UP SHOW.

Amanda Türkiye’nin her şehrinde.

Amanda kimdir ; 53 yaşında ancak yaşını hiç göstermeyen Amanda uzun yıllar Ermeni bir hanımın (MAYRİK HANIM.) evinde çalıştıktan sonra bazı günümüz ünlü sanatçıların evinde de görev yapmıştır. Fakat artık hergün birinin ünlü olmasından dert yanan Amanda sahne almaya karar verir. Amanda sahnede, yaşadıklarını esprili bir dille anlatmaya ve yaşatmaya çalışmaktadır. Zaman zaman taklitlerini yaparak kulaklarını çınlatmaya devam eder. Amanda İş BaşındaStand-Up showun içinde hazır cevap olması gelen misafirlerinde interaktif olması geceyi ve eğlenceyi daha farklı hale getirmektedir.

Amanda İş Başında
Amanda İş Başında

Amanda geldiği yeri unutmamak için sahneye çıkarken günlük hizmetçi üniformasını en şık en süslü hale getirip (fısıltı gazetesine göre de kendi diktiği), takılarını da kendi seçtiği kostümü ile geçmişten günümüze şarkılar ile Amanda İş Başında Stand-Up showu ile keyifli dakikalar yaşatır. Amanda İş Başında Stand-UP show içinde birçok sürprizle karşılaşabildiğiniz gibi bütün ezberlerinizi de eğlence anlamında bozabilir. Yeni Nesil Eğlence olarak Amanda Stand-UP Show kurumsal firmaların – gece kulüplerinin kişiye özel eğlence gecelerinin vaz geçilmezi olmuştur. Yeni nesil eğlence anlayışına farklılık getirmiş ve sıradanlığın dışına çıkarak eğlence dozunuzu arttırmaya gelmiştir. 45 – 60 dakika arasındaki sahne showları ile tadı damağınızda kalacak, su gibi akan seyirler diliyoruz.

Amanda Sahne Showları Hakkında

Amanda Stand-Up sahne Showları ve eğlence organizasyonları için, ister sitemizdem ister diğer iletişim kanlarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Youtube ve Instagramlinklerimize tıklayarak Stand-Up Showlar ve eğlenceler hakkında daha fazla görsel ve videolara ulaşabilirsiniz. Yeni Nesil Eğlence anlayışı ile farklı içeriklerimizi takip etmenizi, youtube kanalımızda yakında başlayacak canlı yayınlarımıza bekleriz. Sahne showları için iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz. Mayrik Hanımın hikayesini dinlemeye ve detaylarını merak ediyor iseniz, sayfamıza tıklayabilirsiniz. Tıpkı kendisi de Amanda gibi orjinal ve kendisine has bir karakterimizdir. Bir diğer karakterimiz ise 1e 1 Tip olmuştur.

Amanda İş Başında
Amanda İş Başında
Amanda İş Başında

Check Also

DİANA, 2022’YE HAZIRIM

DİANA, 2022’YE HAZIRIM Ülkesi Rusya’dan gelip Türkiye’de yaşamaya karar veren ve Türk vatandaşlığını alan fotomodel …

Bir cevap yazın