Pazartesi , Mayıs 10 2021

1 Milyon İzleme

8 YILLIK ÖZLEM SONA ERDİ. EYLÜL METİN
Uzun bir aranın ardından tekrar, müzik çalışmalarına devam etmeye karar veren sanatçı 5 şarkılık maxi single ile müzik marketlerdeki yerini aldı. 1 yıldan fazla eser seçimi, 6 ay kadar uzun bir süre şarkıların yapımı için günleri, geceleri birbirine karışan sanatçı finalde titizlikle hazırlanmış muhteşem eserlere imzasını attı.

UZUN BİR ARADAN SONRA, RAKİPSİZ OLDUĞU SAHNELERDEN ALBÜMLE DÖNÜYOR.

Eğlencenin nabzını tutan ERDEM KINAY’ın aranjörlüğünde hazırlanan ve çıkış parçası ile aynı adı taşıyan TAY TAY Hadi BAY BAY’da, SENİ ALLAH’A HAVALE ETTİM ve UNUTULUR isimli 2 parça ve 2 remix daha bulunuyor. BARIŞ MÜZİK etiketi ile çıkan TAY TAY’ın klip yönetmenliğini ise; ERKAN NAS üstlendi.

VE 6 GÜNDE 1 MİLYON’U AŞKIN İZLENME
İlk Youtube kanalında gösterime giren Eylül Metin “Tay Tay Hadi Bay Bay” klip’i ilk 6 günde 1 milyon izlenme ile, uzun bir aradan sonra Sanatçının ne kadar çok özlendiğini ortaya çıkarmış oldu.
Aynı zamanda tüm müzik listelerinde 1 numaraya yerleşen “Tay Tay hadi Bay Bay”, radyolar, müzik kanalları ve magazin programlarında en çok çalınanlar arasına girdi.

 

EYLÜL METİN’in albümünü dinlemeye başladığınızda; önce TAY TAY’da duracaksınız, sonra tempo tutacaksınız, sonunda da EYLÜL METİN size sahnenin o benzersiz coşkusunu getirecek.

Kısaca bu yaz güneş sizi kavuracak, EYLÜL METİN coşturacak.

Check Also

Sosyal Mesafe Döneminin En Yenilikçi Ürünü ‘’ Taget’’ PANDEMİ DÖNEMİ MUCİT YAPTI

Fiziksel temasta bulunmaktan kaçındığımız ve kendimizi koruyarak iletişim bilgilerimizi paylaşmanın alternatif yollarını aradığımız bu dönemde, …

Bir cevap yazın