Pazartesi , Haziran 27 2022

Tag Archives: magazin

Günay Sahnesinde iki Güçlü İsim

Günay Sahnesinde iki güçlü İsim. Uzun bir ardan sonra tekrar Günay sahnesinde Çıkacak olan Hülya Avşar, Cenk Eren ile aynı Sahnede yer alacak. Ferdi Özbeğen Şarkıları Görücüye Çıkıyor… 10 Aralık’ta piyasaya çıkacak olan “Repertuvar Ferdi Özbeğen” albümünün şarkılarınıda O gece okuyacak olan Cenk Eren ayrı bir heyecan içinde.

Read More »

Sibel Can’ı şoke eden bilirkişi raporu

İstanbul 3. Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemesi’nde görülen duruşmaya, davacı Ali Kızıltepe ile davalılar Doğan Müzik Yapım ve şarkıcı Sibel Can’ın avukatları katıldı. Mahkeme Hakimi Habibe Aslan, istenen bilirkişi raporunun mahkemeye ulaştığını söyledi. Bunun üzerine söz alan davalıların avukatları, rapora karşı beyanda bulunmak için süre talep etti. Davacı Kızıltepe’nin avukatı ise rapora karşı bir beyanlarının olmadığını söyledi. Hakim, davalılara …

Read More »

Şakir Abbas’dan yeni İmaj.

Yılbaşı özel fotoğrafları  ile Azeri Ses sanatcisi Şakir Abbas 2016 yılının son aylarında böyle damgasını vurdu.   2017 Yılındada çok  konuşulacak yeni fotoğraflar, yeni projeler için Şakir Abbas kolları sıvadı. Sanatçı yeni yılın kendisine şans getireceğine inananlardan.

Read More »

Yıldız Tilbe, şeriata hayran kaldı…

Ünlü sanatçı sosyal medya hesabından Mekke’de olduğunu duyurdu. Yıldız Tilbe’nin yayınlanan fotoğrafları şaşkınlık yarattı. “HEPSİNİN AMACI AYNI” Sosyal medya hesabından mesajlar da yayınlayan Yıldız Tilbe şunları söyledi: Evet dünyanın en güzel en özel şehrindeyim. Mekkedeyim çok şükür. Allah isteyen herkese hepinize nasip etsin inşallah. Buralar 33 derece sıcacık her anlamda. Valla buralara gençken gelmek lazım. Benim yaşlarda gelince geç geldiğini …

Read More »

Kerimcan’dan Askerlik Açıklaması.

Kanal D’de yayınlanan ‘Renkli Sayfalar’ programına konuk olan Instagram ve Snapchat fenomeni Kerimcan, sosyal medyada gündem olan ‘askerlik celbi’ne ilişkin açıklama yaptı. Twitter’da dolaşan ve askere gidiş tarihini gösteren fotoğraf için ‘isim benzerliği’ yorumunu yapan Durmaz, iş yoğunluğundan dolayı 2018 yılına kadar askere gitmeyeceğini söyledi. 22 yaşındaki ünlü isim, ‘Tecil işlemlerimi gerçekleştirdim. 2018’e kadar tecilim var. İleride ne olur bilmiyorum. …

Read More »

Nur Yerlitaş’ın gözyaşları.

Tv 8 ekranlarında yeni sezonu yayınlanmaya başlayan İşte Benim Stilim yarışması sezona duygusal bir başlangıçla başladı. Ferdi Tayfur’un ‘İçim Yanar’ adlı şarkısı çalarken Nur Yerlitaş dayanamadı ve gözyaşlarına boğuldu. İvana Sert ve Kemal Doğulu da üzüldükleri halde ağlamayı Nur Yerlitaş’a yakıştırdılar.

Read More »

İstanbul Kiboşu Özlemiş

Kibariye İstanbul’da Sahne Aldı. Arabeskin Kraliçesi Kibariye ve Romanların starı Kobra Murat ” Fiyort Live Prrformance ” İstanbul’da sahne aldılar. Mekanı hınca hınç dolduran Kibariye hayranları, sanatçının okuduğu şarkılarla unutulmaz bir gece yaşadılar.  

Read More »

Fiyort Live Sahnesinde bir Ünlü isim daha.

Fiyort Live sahnesinde bir ünlü daha. Poyraz Karayel in sevilen ismi Celil Nalçakan ( Zülfikar ) Fiyort Live performance ta Can Gox sahnesinde Misafir olarak saheneye çıktı. Nalçakan konuklardan tam not alarak gecenin bi nevi yıldızı oldu.

Read More »

En Eğlenceli Grup

En Eğlenceli Grup 13 Kişiden oluşan İstanbul Girls Orchestra grubu kızlarından bazıları bugun Arı magazin için İstanbul’un Tarih kokan yerlerinden biri olan Galata Kulesinde bir araya geldiler. Diğer ekip üyeleri  okulları ve işleri olduğundan karede yer alamadılar. Grubun Solisti ve Prodüktörleri çok yakında yeniden bir proje ile sevenlerinin karşısına çıkacaklarının müjdesini verdi. Bu uzun ve samimi röportaj çok yakında Arı Magazin’de.

Read More »