Tag Archives: didem

ORYANTAL DİDEM’İN ŞAŞIRTAN DEĞİŞİMİ!

Dudaklarına estetik yaptıran oryantal Didem Kınalı, Cihangir’de görüntülendi. Kınalı patlayan flaşları görünce önce dudaklarını eliyle kapatsa da sonra daha sonra muhabirlere gülümseyerek poz verdi. Oryantal Didem Kınalı, önceki akşam kız arkadaşlarıyla Cihangir’deydi. Bir balıkçıda yemek yiyen Kınalı, aniden patlayan flaşlarla şoke oldu. Cadde’den Emrah Akçaay’ın haberine göre, şiş dudaklarıyla dikkat çeken oryantal, önce muhabirlere bu haliyle görüntü vermek istemedi, eliyle …

Read More »

Ünlü Oryantal Didem Meksika’da gasp edildi.

Ünlü Oryantal Didem Meksika’da gasp edildi. Ülkemiz adına güzel işlere imza atan Didem, 10 gündür Dans dersleri vermek için gittiği Arjantin ve Meksika’dan dün Türkiye’ye dönmek için geldiği Meksika Aeropuerto İnternacional De Cancun havaalanında Gaspa uğradı. Üstelik bunu yapanlardan Biri Meksika Polisi, diğeri ise özel güvenlik görevlisi. Ünlü oryantal üzüntüsünü ve korkusunu sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı.

Read More »

Seda Sayan bayramda Kıbrıs’ta sahne aldı.

Seda Sayan Bayamda Kıbrıs’ta sahne aldı. Rocks Hotel’de sahneye çıkan Seda Sayan’ı izleyenler arasında Ünlü modacı Nur Yerlitaş’ta vardı. Eski dostlar Zaman zaman birlikte şarkılar söyledi. Gecede ünlü oryantal Didem’de dansıyla gelenleri büyüledi.

Read More »

Didem’in Acı günü

Oryantal Didem Babasını kaybetti. Oryantal Didemin; Uzun süredir Kanser tedavisi gören babası Zeki Kınalı hakkın rahmetine kavuştu. Kınalı’nın cenazesi Kuştepe Merkez camiinde kılınan ikindi namazını mutabık, Gaziosmanpaşa Karlıtepe Mezarlığında defnedildi. Baba acısı yalayan Didem, ayakta durmakta güçlük çekti. Sanatçıyı yakın dostları yalnız bırakmadı.

Read More »

Snapchat çılgınlığı

Ünlüler son günlerde sanal alemde eğlenceli dakikalar geçiriyor.   Snapchat çılğınlığı hızla yayılmakta. Pınar Dilşeker, Aslı Kökçe, Tugba Özay, Ensar Cantürk, Berna Arıcı, Sinem Yıldız, Esra Balamir, Kuşum Aydın, Yeşim Etçetin ve Oryantal Didem Snapchat çılğınlığı yaşayan ünlü isimlerin başında gelmekte.

Read More »