Cenk SAAT ile 2016 2017 İLKBAHAR-YAZ MODASİ

Cenk SAAT ile…
2016-2017 İLKBAHAR-YAZ MODASİ
ilkbahar-yaz koleksiyonlarında güçlü omuz ve kollar için detaylay ön planda.
Bu yaz ve önümüzde ki yazın en önemli detayları omuz ve kollarda hayat bulucak.
Dikkat çeken pencereler, volümler, omzu açıkta bırakan tasarımlar, kollara vurgu yapan fırfırlar ve danteller yeni sezonda gözleri omuz ve kollara çevirecek.
Geçmişin izleri tasarımlara şekil veriyor ve kusursuz ve zamansız çizgilerle nostaljik parçalara modern yorumlamalar katıyor…

2016-2017 ilkbahar-yaz sezonunun en dikkat çeken rengi ise “Pembe” olacak. Pembe ve pudra tonlarının başrolde olduğu tasarımlarda romantik siluetlerin yanı sıra maskulen parçalarda da bu feminen rengin hâkimiyetine raslayacağız.

Özellikle çicek ve bahçe konseptti ön planda,çiçeksiz bir yaz düşünülemez, özellikle 2016 model çiçekler hiçbir sezona benzemeyen form ve canlılıkta karşımızdalar. Çiçek motifleriyle işlenen gömlek yakaları, 3D çiçekler, floral baskılar, doğayı simgeleyen renkler yer alacaktır.

Monokrom şıklığı ise; siyah ve beyazın kusursuz uyumuyla yine klasik ve ağır duruşu bizleri bekliyor.
2016 ilkbahar-yaz koleksiyonlarında bu asil rengin birlikteliği abartılı ve rengârenk tasarımların yanında ağırbaşlı duruşunu sürdürüyor olacaktır.

El emeği kroşeler, tığlar, nakışlar, delikli kumaşlar 2016 ilkbahar-yaz sezonunda bolca karşılaşacağımız bir durum.

Kontrast desenler birlikte müthiş bir ahenk yaratırken, birbirine zıt desenlerin müthiş uyumu bizleri oldukça şaşırtacaktır.

Zarif danteller, uçuş uçuş kumaşlar, minimal fırfırlar ve pastel soft tonlarla 2016 ilkbahar-yaz sezonu romantik ve feminen kadınlara hitap ediyor olacak.
Zamansız aynı zamanda modern siluetler peri masalını hatırlatan detaylarla yeni sezonda romantik bir hikâye anlatıyor olacak.
Fırfır ve volanlar, yeni sezonun en çok kullanılan detayı olmayi bekliyor.
Fırfırlı gömlekler, etekler, bluzlar ve elbiseler koleksiyona hareket katacak.

Cut out kesimler, seksi pencerelerle sezonun en seksi siluetleri yer alacak.Cesur ve iddialı parçalarda cut out geçişler sıkça görülcektir.

Sade ve minimalist yaklaşımların yanı sıra yeni sezonda pul, payetler, ışıltılı kumaşlar ve fütüristik metal tonlar önümüzdeki yaz gardıroplara ışıltı katacak.

Önümüzdeki yaz sportif tarzlar güçlü tavrını devam ettiriyor. Spor dokunuşlar, oversize kesimler, casual ve sportif parçalar 2016 ilkbahar-yaz sezonunda rahat ve cool siluetleri işaret ediyor olacak.

Check Also

RANA YİVCİ ‘Artık Kamera Önüne Geçmeye Hazırım’

RANA YİVCİ ‘Artık Kamera Önüne Geçmeye Hazırım’ Genç yetenek Rana Yivci yıllardır kamera arkasında çalıştığını …