Perşembe , Temmuz 25 2024

Yüzlerce kişi onu görmek için toplandı:

Özellikle birkaç kuşağın kız çocuklarının inanarak büyüdüğü Külkedisi masalını bilmeyen yoktur. Sıradan ailelerden gelen genç kızların, ülkenin prensleriyle evlenip mutlu sona ulaşması… Bir zamanlar katı kurallar gereği bu durum ancak masallarda olsa da ortada gerçekten yeteri kadar soylu aile kalmadığı, artık prensler de kral babalarına eskisi kadar boyun eğmediği için bunun örnekleri günümüzde de yaşanıyor…

Sıradan bir aileden gelen ve üniversitede tanıştığı William ile 2011 yılında evlenen Kate Middleton, aradan geçen zamanda tahta üç tane varis dünyaya getirdi.

Son olarak 25 Aralık 2023’te ailesiyle birlikte Noel ayinine katılan ve halkın karşısına çıkan Kate Middleton, ortadan yok oldu.

 

Herkes yeni yıl tatiline çıktıklarını düşünürken bu yılın ocak ayında karın bölgesinden bir operasyon geçirdiği açıklandı. Bundan üç ay sonra da kanser tedavisi gördüğünü kendisinin açıkladığı bir video yayınlandı.

 

Öyle ya da böyle Kate Middleton tam altı aydır halkın karşısına çıkmadı. Hakkındaki söylentiler giderek artarken dün sosyal medya sayfasından yaptığı açıklamayla yine herkesi şaşırttı.

 

Kimsenin kendisinden beklemediği bir adımı attı Kate ve ailenin en önemli etkinliklerinden biri olan Trooping The Colours’a katılacağını duyurdu. Birçok insan onu daha uzun süre göremeyeceğini düşünürken bu gelişme sürpriz oldu.

 

Zaten çoktan halkın beğenisini kazanmış olan Kate için her şey kusursuza yakın biçimde giderken bu yılın başında herkesi şoke eden bir gelişme yaşandı.

Ve sonunda yani tam altı aylık bir aranın ardından Kate Middleton yine “kanlı – canlı” bir şekilde halkın karşısına çıktı… Aynı zamanda hükümdarın doğum günü olarak da kutlanan Trooping The Colours sırasında da hasret sona ermiş oldu.

Check Also

Arabeskin Buğulu sesi Kader Yeni Teklisi ile sessizliğini bozdu.

Kader’den Grand Müzik etiketiyle yepyeni bir şarkı: “Bi Güzel” Türk Halk Müziği, arabesk, pop şarkılarıyla …

Bir yanıt yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ipoarima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420