Turkiyede Yapımcı kimliğim ile ne kadar tanınsamda 2007 yılından beri siyasette aktif bir rol üstlenmekteyim

2011 Yılında Mersin Milletvekili adayı olduğum dönem baraj kurbanı oldum. Ve malesef o dönem aldığımız oylar Milletvekili olmama yetmedi. Şimdiki Türkiye’de yaşanan süreç ile o döneme ait süreç arasında büyük bir uçurum var. Şimdi soracaksınız neden mi Sarıgül?

Evet Turkiyenin Mustafa Sarıgül gibi bir lidere ihtiyacı var. Mustafa Sarıgül parti içi siyasete kurban gitti. Kurduğu parti ile gönülleri fethetti. O bir lider kim ne derse desin, Türkiye’de halkı anlayan, özellikle gençlere yönelik yaptığı çalışmalar ile başlı başına bir lider. Bugün burdan Mustafa Sarıgül’e sesleniyorum. Artık TÜRKIYE’nin bir Değişime ihtiyacı yokmu? Biz burdayız, hazırız, gelecek kaygısı yaşamak istemiyoruz. O zaman kendi kararın ile değil Halkın kararı ile çık meydanlara bir lider nasıl olunurmuş göster. Türkiye nasıl düzelirmiş göster. Herkes bir Mustafa Sarıgül olamaz, Halkını dinle artık..

Medet Dolaş

Check Also

Ekim Ayı Burç yorumları “Egemen Töreli”

Geldi Ekim ben yine tek’im deme umudunu kesme ! KOÇ BURCU Bu ay her zaman …

Bir yanıt yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ipoarima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420