TÜRKİYE’DE ERKEK BAŞROL OYUNCUSU DAHA FAZLA PARA KAZANIYOR!

TÜRKİYE’DE ERKEK BAŞROL OYUNCUSU DAHA FAZLA PARA KAZANIYOR!

TÜRKİYE’DE MİZAH BİRKAÇ ERKEĞİN TEKELİNDE

CEM YILMAZ’DAN KİM KORKMAZ?

NURGÜL YEŞİLÇAY’I ARAMA İHTİYACI HİSSETMEDİM! KIRGINDIR AMA, SEBEBİNİ ANLAMIYORUM!

***

HER EVLİLİK YILDÖNÜMÜNDE 1 SENE DAHA EVLİ KALALIM MI DİYE SORUYORUZ

EVLİLİK 10’AR YILLIK ANLAŞMALAR HALİNDE OLMALI

TÜRKİYE’DE KADIN SEVİLMEYEN BİR VARLIK

IRKÇI SALDIRILARDAN KIL PAYI KURTULDUM

 

Jülide Ateş’in sunumuyla ekranların gündem yaratan, gündemi değiştiren programı 40, 30 Nisan Cuma akşamı Türkiye’nin yeni nesil dijital içerik platformu GAİN’de oyuncu Nursel Köse’yi ağırladı.

Nursel Köse 40’ta, çocukluğundan bugüne dek olan yaşamını, oyunculuğunu, evliliğini, kadınlara ve erkeklere bakış açısını, Almanya’daki yaşamını, yaşadığı ırkçı saldırıları, mesleğini anlattı.

Jülide Ateş, Nursel Köse’ye Cem Yılmaz için kurduğu “Komedi yapan herkes o zavallı adamla, Cem Yılmaz’la ölçülüyor” cümlesinden, Nurgül Yeşilçay’ın “Nursel Köse’ye çok kırgınım” açıklamasını da sordu.

İşte Nursel Köse’nin cevaplarıyla 40’tan satır başları:

Her evlilik yıldönümünde rutine koyduk, birbirimize soruyoruz 1 sene daha evli kalalım mı, devam etsin mi?

***

Türkiye’de kadın sevilmeyen bir varlık. Kadınlar korunmuyor, korunmayan bir şeyin sevildiğine inanmıyorum. Bir ağacı koruruz gider sularız, bir hayvanı koruruz mamasını veririz bakarız, hasta görürsek doktora götürürüz, bir yardım ederiz. Ama kadınların artık korunmadığını, onun da sevgisizlikle alakası olduğunu düşünüyorum. Kadınlarımızı sevmiyoruz artık, öyle bir duygudayım.

***

Türkiye’de mizah birkaç erkeğin tekelinde

***

Erkek başrol oyuncusu daha fazla para kazanıyor. O eve ekmek götürecek diye! Biz de eve ekmek götürüyoruz şampuan götürmüyoruz!

 

NURSEL KÖSE: VEFASIZ OLABİLİRİM

NURGÜL YEŞİLÇAY’I ARAMA İHTİYACI HİSSETMEDİM

KIRGIN OLABİLİR AMA SEBEBİNİ ANLAMIYORUM!

Jülide Ateş Nurgül Yeşilçay’ın olaylı Paramparça dizisi ayrılığı sonası Köse’nin kendisini hiç arayıp sormadığını ve bu yüzden ona kırgın olduğun hatırlatarak, Nursel Köse’ye vefasız mısın diye sordu.

Köse: Vefasız olabilirim, vefa neyse bugün ki çağda, hele ki bizim branşta! Bir dizi çektiğimizde çok yoğun bir şekilde yanyanasın, kendi ailenden çok bütün dizi efradını görüyoruz, dizi bitince başka işler başlıyor ve otomatikten kopuyoruz, ben zaten sürekli arkadaşlıklar götüren bir insan değilim, arkadaşlığımı koruyamıyorum. Bir araya geldiğimizde de 10 yıl bile geçse, aynı noktadan başlayabiliyorum. Nurgül’le helalleşmemiz olmadı, Nurgül dobradobur, çok takdir ettiğim bir oyuncu, Koç Burcu, ayakları yerde olan, güçlü kadın. Orada alındığı noktalar olabilir. Diziden ayrılmadan önce konuştuk, bir insan bana derse ‘kararlıyım bitireceğim’ tekrar arama ihtiyacını hissetmedim. Kırgındır, ama sebebini anlamıyorum! Bana kırgın olduğu sebep bana biraz yabancı, kendisine buradan öpücük yolluyorum.

Check Also

Johnny Depp o rol için Michael Jackson ile karşı karşıya geldi…

Amerikalı oyuncu Johnny Depp, kariyerinin en önemli rollerinden birini neredeyse Michael Jackson ve Tom Cruise …

Bir yanıt yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ipoarima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420