Perşembe , Temmuz 25 2024

Murat Eren’den Suya Gider Allı Gelin Yorumu

Murat Eren’den Suya Gider Allı Gelin Yorumu

Müzik dünyasında adından sıkça söz ettirmeye başlayan ve çalışmalarına hız kesmeden devam eden Murat Eren, yeni çalışması “Suya Gider Allı Gelin” ile müzik listelerinde yerini aldı.

Türk Halk Müziği tarzında da yeteneğini öne çıkaran Eren anonim olan eseri yorumladı. Eserin, düzenlemesi ve müzik yönetmenliği Mustafa Sancak tarafından gerçekleştirildi. Eserin duygu dolu sözlerine Murat Eren’in eşsiz yorumu eşlik etti.

Murat Eren’in yeni klibi, Cihan Acar tarafından çekildi. Portakal Stüdyolarında gerçekleştirilen çekimlerde Eren’e Müzik Yönetmeni Mustafa Sancak eşlik etti. Azad Üzüm prodüktörlüğünde yapılan çalışmanın görsel sadeliği müzikseverlerin beğenisini topluyor.

Müzik kariyerindeki başarılarına bir yenisini daha ekleyen Murat Eren “Suya Gider Allı Gelin” türküsüyle hayranlarına unutulmaz bir müzik deneyimi sunuyor.

Murat Eren’in yeni eseri “Suya Gider Allı Gelin ” 13 Haziran Perşembe gününden itibaren MGM Müzik etiketiyle tüm dijital müzik platformlarında yayında!

 

 

 

 

Check Also

Arabeskin Buğulu sesi Kader Yeni Teklisi ile sessizliğini bozdu.

Kader’den Grand Müzik etiketiyle yepyeni bir şarkı: “Bi Güzel” Türk Halk Müziği, arabesk, pop şarkılarıyla …

Bir yanıt yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ipoarima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420