Perşembe , Temmuz 25 2024

Kullandığı tacı bile başkasına verdiler…

KATE YERİNE SOPHIE ‘PARLADI’

Kral Charles ile Kraliçe Camilla şu sıralarda Japon İmparatoru ile eşi Japon İmparatoriçesi’ni ağırlıyor. Japon konuklarının onuruna da dün gece Buckingham Sarayı’nda bir yemek daveti verildi.

Herkesin tacını ve nişanlarını takıp katıldığı o yemekte gözler Galler Prensesi Kate’i aradı ama hevesler boşa çıktı.

 

Kate’in kocası Prens William her zamanki gibi babasının en yakın destekçisi olarak yemekteydi. Karısı Kate ile ilgili beklenti ise boşa çıktı. Belli ki sağlık durumu Prenses’in geceye katılmasına izin vermemişti. .

 

Kanser tedavisi gören Kate Middleton yoktu ama onun boşluğunu dolduran bir başkası vardı o geceki davette.

 

Kral’ın en küçük kardeşi, Edinburgh Dükü Edward ile karısı Düşes Sophie… Kraliçe 2. Elizabeth’in en sevdiği gelini olarak bilinen Sophie, onun ölümünden sonra usul usul eskisinden daha fazla ön plana çıkmaya başlamıştı zaten.

 

Kate’in hastalığının ardından da zaten “ailenin gizli silahı” olarak anılan Sophie, bir adım daha öne geçti. Dün gece Japon İmparatoru ve eşi onuruna verilen yemekte de ev sahiplerinden biri olarak yerini aldı.

 

 

KATE’İN KULLANDIĞI ÜNLÜ TACI TAKTI

Sophie, gece için yeşil bir elbise seçti. Konumunu belirleyen bandı, nişanları ve takılarıyla her zamanki gibi en şık haliyle yemekteydi.

 

Düşes Sophie ile ilgili en çok dikkat çeken ayrıntı ise kullandığı taçtı. Bu şekilde de gerçekten Kate’in boşluğunu doldurmaya çalıştığının altı çizildi sanki.

 

Sophie, dün geceki davette, iki yıl önce, yine böyle resmi bir davette Kate’in başında ortaya çıkan o ünlü tacı kullandı.

 

İngiliz kraliyet ailesinin en ünlü mücevherlerinden biri olan Lotus Çiçeği tacı, ilk kez 2015 yılında Kraliçe’nin verdiği bir diplomatik yemekte o dönemde Cambridge Düşesi olan Kate’in başında ortaya çıkmıştı.

Check Also

Arabeskin Buğulu sesi Kader Yeni Teklisi ile sessizliğini bozdu.

Kader’den Grand Müzik etiketiyle yepyeni bir şarkı: “Bi Güzel” Türk Halk Müziği, arabesk, pop şarkılarıyla …

Bir yanıt yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ipoarima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420