Hakkımızda

erhanariBiyografi (Erhan ARI)
Merhaba ben “Erhan ARI” Beş Aralıkta “Ankarada” dünyaya geldim, ilk okulu babamın işi münasebetiyle hakkaride orta, lise, ünv.”yi ise konyada tamamladım.Okuduğum yıllarda radyoculuk yapmaya başladım.Bu doğrultuda menajerliğe soyundum oniki yıl yerel bir radyo ve tv de proğramlar yaptım, bir dönem yöneticilik yapıp o sayfayı kapattım.Sekiz yıldır basın yayın ve menajerlik dünyasında aktif olarak bulunmaktayım. Bugüne kadar Türkiyen”in beğenilen, dinlenen, sevilen bir çok sanatçısına menajerlik hizmetleri sundum ve şuandada sunmaktayım..Hedefim Türkiyemizin tüm dünyaya tanıtımında özellikle sanatçılarımıza köprü olabilmek ve siz müzik severlere kaliteli müzikleri taşıyabilmek…Bu yükün sorumluluğu bilinciyle yoluma devam etmekteyim.. Saygılarımla ..

Menajerlik
Yıllar boyu sorumlulukla üstlendiğim menajerlik mesleğini ben bir meslekten öte severek sanatçılarımın tamamını aileden bilip yol aldığımdandır, yıllarca eskimeyen dostluklarla menajerliğimi sürdürmem.
İşimi seviyorum. Bu nedenledir ki, menajerliğini yaptığım yüzlerce sanatçım ile birlikte güzel işlere imza atmanın haklı gururunu yaşamak.
Sanatçılarımın tamamıyla gerek Türkiye gerekse avrupanın tüm ülkelerinde konser organizasyınları düzenlemekteyim. Konser organizasyonları, kurumsal ve elbette kişisel organizasyonalrda daha detaylı bilgiler için iletişime geçebilirsiniz..

Basın Danışmanlığı
Duyulmamışı duyurmak, basında pr oluşturmak, doğal olarak anlatılmak isteneni en doğru bir şekilde insanlara ulaştırmanın doğru yollarından bir tanesidir basın danışmanlığı.
Gerek sanatçılarımın, gerek iş adamlarımın, gerekse kurumsal anlamda tanıtımını yapmak istediğiniz konu, ürünlerin tanıtımlarını basının tüm organlarında gerçekleştiriyorum.
Doğru zamanda, doğru materyallerle, doğru sloganlarla özel olarak hazırladığım basın danışmanlığı size olmak zorunda olduğu için kesinlikle başarıya ulaşmalıdır.

Proje PR
Doğru proje doğru başarı demektir. Başarı getirisi yoksa anlamsız, proje ise zaman kaybından başka bir şey değildir. Proje pr anlamında başarıya ulaşmasının yolunu hazırlıyorum. Hazırladığımız yolda doğru zamanda yürüyerek beraber hem başarıyı hemde geri dönüşümleri birlikte karşılıyor, bunun keyfine birlikte varıyoruz.


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ipoarima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420