5. ALBÜM “ORUÇ” AŞIK OLDUM.

Aslen Diyarbakır’lı olan sanatçı, geçen yıllarda 4 albüm yapmış ve her biriyle istediği başarıyı elde etmiştir. Sanatçı  2017 yılının ilk aylarında 5. Albümü “AŞIK OLDUM’U” sevenlerinin  beğenisine sundu.

Özdemir plak etiketi ile çıkan albümde, Türkü ve Fantezi şarkılar dan oluşan 11 eser yer almakta. Albümde yer alan Bir çok şarkının müziği, bestesi sanatçının kendisine aittir.  Bu albümün bir özelliği aynı anda iki çıkış şarkısı olması. Oruç “GİTME ve 365 GÜN YANDI HA YANDI” adlı şarkıları için kamera karşısına geçti. 2 klip için 3 günlük bir çalışma yapan Oruç; Yönetmen Erkan Nas ve ekibi ile çalışarak başarılı bir işe imza atmış oldu. “365 GÜN YANDI HA YANDI” klipi  1 Nisan itibariyle tüm müzik kanallarında gösterime girdi.

3 Nisan itibariyle tüm müzik marketlerde ve dijital platformda yayınlanan ORUÇ “ AŞIK OLDUM” albümü şimdiden Müzik piyasasına hareket getirecek gibi.

Check Also

Emrah Öz’ün yeni single’ı “Zor Zamanda” yayında

Emrah Öz, “Zor Zamanda” adlı yepyeni şarkısı ile 1 Aralık’ta yayında. “Evime Hoşgeldin”, “Gidiyor Musun” …

Bir yanıt yazın


Notice: ob_end_flush(): failed to send buffer of zlib output compression (0) in /home/ipoarima/public_html/wp-includes/functions.php on line 5420