Breaking News

Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak.

Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak.

İş ve Ekonomi Dünyasının birbirinden iddialı markaları ve yılın en iyi sanatçıları “ALTIN KALİTE ÖDÜL TÖRENİ Gecesi’nde” taçlandırılacak. Yılın en iyileri, muhteşem bir geceyle bu yılın en prestijli ödüllerinin sahibi olacak.

Ayrıca “ÇOCUK SUSAR SEN SUSMA “ sloganıyla düzenlenen bu gecede yeryüzünde yaşayan bütün çocuklara farkındalık yaratmak amacıyla düzenlendiğini hatırlatmak isteriz.

İşinde iddialı, en iyi olan ve en seçkin mekân, marka olduğunu ispatlayan firmalar, bu gecede CRAYZ PRODÜKSİYON ‘ev sahipliğinde ve birçok ünlünün katılacağı “ALTIN KALİTE ÖDÜL” töreninde ödüllerini alacak. Gecede birçok ünlü sanatçının da sahne alacağı konuşuluyor.

Sedat Sarıkaya’ya “En İyi Online Röportaj Yazarı” ödülü!


Dergimiz MacLife’ın başarılı röportaj yazarı Sedat Sarıkaya, rakiplerini geride bırakarak yılın en prestijli ödüllerinden birine sahip olmaya hak kazandı. 2020 yılında birbirinden ünlü sanatçılar ve gündemin en öne çıkan isimleriyle online röportajlar gerçekleştirerek magazin gündemini değiştiren Gebzeli gazeteci yazar Sedat Sarıkaya, ‘En İyi Online Röportaj Yazarı’ ödülüne layık görüldü. 16 Şubat Salı günü Crazy Production organizatörlüğünde Hülya Yanıkdağ ve Hevin Cümsen tarafından gerçekleştirilecek geceye Ivana Sert, Hande Yener, Oktay Kaynarca, Tamer Karadağlı, Yonca Evcimik, Umut Akyürek gibi isimler katılırken, Sarıkaya, “İşimi her zaman ciddiye alan biriydim. Hedefim ödül almak değil, birbirinden değerli sanatçı ve okurlarımıza, çalıştığım tüm kurumlara ve camiaya billgi verirken keyifli dakikalar yaşatmak suretiyle ödül vermekti. İş disiplinini her zaman önde tutmuş biri olarak beni bu ödüle layık gören okurlarıma, takipçilerime ve özellikle de bu gecenin mimarı Crazy Prodüksüyon adına sayı Hülya Yanıkdağ ve Hevin Cümsen’e teşekkürü bir borç bilirim.” şeklinde konuştu. Uzun yıllar gazetecilik ve dergi sektöründe röportaj yazarlığı yapan Sarıkaya, 2020 yılındaki yükselişini 2021 yılında alacağı bu ödülle taçlandırıyor.

Sanat, Siyaset, Cemiyet ve İş Dünyasından birçok ünlünün yer alacağı gece oldukça ses getireceğe benziyor. “Altın Kalite Ödül Töreni’nin” yılın en görkemli, en prestijli töreni olacağı şimdiden kulislerde konuşuluyor .

Check Also

Garip Plak Fenomen Şarkıcı ile El Sıkıştı

“Bedel Ödedik” şarkısı ile müzik piyasasında adından sıkça söz ettiren Vedat Alçay kariyerindeki başarıyı sadece …

Bir cevap yazın