Yeni bir yüz, yeni bir ses Adnan Bağdatlı

İşte Adnan Bağdatlı

Aslen Adıyamanlı olan Adnan BAĞDATLI, 16 yaşındayken ailesi ile birlikte İstanbul serüveni başlayana kadar,ilk, orta ve lise öğrenimini yine Adıyaman’da tamamlamıştır.
Uzun yıllar seçkin mekanlarda solistliğin yanı sıra ,çeşitli sanatçılarla çalışan, ve 2007 yılında ticaret hayatına atılarak kendi düğün davet organizasyon şirketini kurmuş olup, başarıyla bu faaliyetine devam eden Bağdatlı, bir yandan da aktif müzik hayatını devam ettirmiş ve geliştirmiştir.
2015 yılı itibariyle zamanının geldiği kanısıyla kendi şarkılarından oluşan ve içerisinde anonimde olmak üzere besteler barındıran ‘’Tıklım Tıklım Yalnızım’’ isimli ilk solo albümünün çalışmalarına başlamış ,hummağlı ve titiz stüdyo çalışmalarının ardından
01.07.2016 tarihinde albümünün kayıtlarını tamamlanmış, Fa Müzik etiketiyle tüm digital platformlarda ve müzik marketlerdeki yerini almıştır..
“Hayatının her döneminde müzik yapan, söz yazan,şarkı besteleyen Adnan Bağdatlı, İnandığına inanan, İnceliği, dürüstlüğü, sevgi ve saygıyı her daim kendisine ilke haline getirmiştir.Çalışmalarına aynı disiplin ve tutku ile devam eden Bağdatlı müzik tarihindeki yerini almış ve sevenlerine ulaşmak için müziği hayatında yaşatmaya devam edecektir.
“Saygı ve sevgi kendisini hak eden herkesi bulacaktır.”   Diyor Adnan BAĞDATLI.

Sanatçı albümde yer alan Tıklım Tıklım adlı eserine, yönetmen Erkan Nas eşliğinde bugün klip çekti. Klip çok yakında tüm müzik kanallarında gösterime girecek.


image

Check Also

5. ALBÜM “ORUÇ” AŞIK OLDUM.

Aslen Diyarbakır’lı olan sanatçı, geçen yıllarda 4 albüm yapmış ve her biriyle istediği başarıyı elde …

Bir cevap yazın