ÜNLÜ MENAJER EBRU KÜÇÜKAKAR’A OYUNCULARINDAN SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ…

ÜNLÜ MENAJER EBRU KÜÇÜKAKAR’A OYUNCULARINDAN SÜPRİZ DOĞUM GÜNÜ…

Ünlülerin Menajeri Ebru Küçükakar’ageçtiğimiz günlerde Kadıköy Tiyatro Kılçık’ta oyuncuları süpriz doğum günüpartisi düzenledi. Süpriz karşısında çok şaşıran Ebru Küçükakar, “Yaşadığım mutluluk, tarifsiz sevenlerimiz ve bizi düşünenlerimiz hayatımızdan hiç eksik olmasın” sözleriyle mutluluğunu dile getirdi.

Geceye , Orçun KaptanYemin dizisinde oynayan Can Verel Tiyatro Kılçıkta tek kişilik oyunuyla büyük beğeni toplayan Cenk Tunalı, Elbab sinema filminde yüzbaşı Handeyi canladıracak olan Hande Arısoy, Seda Kement eşi Ali Kemal Aydın  Damdaki kemancı Müzikalinde oynayan Tuncay Çağıl, Seda Demir, Hakan Tepe , Ece Müderisoğlu, Didem Sökmen, Hakan Kutlu , Berrak Güvem Kemal Erkulgibi oyuncular ünlü menajer Ebru Küçükkar’ı bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

Ebru Küçükkar’ın sahnede pastasını keserken tuttuğu dilek herkesi kahkahaya boğdu. Gece toplu fotoğraf çekimiyle devam etti.

Check Also

Depresyondayım

Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Merdiven” gibi şarkılarıyla dikkat çeken Dedublümangrubu sürpriz bir çalışma ile sevenlerinin …

Bir cevap yazın