Ünlü isim sağlık durumunu anlattı. Kalp pilim bir sene sonra değişecek.

Türkiye onu 1980’li yılların başında tanımıştı. Gencecik bir dansöz olarak adını duyurmuştu. Ama o güne kadar alışılagelen meslektaşlarından çok farklıydı. Klasik anlamda göbek dansı yapmak yerine baleyi anımsatan figürleriyle dikkat çekiyordu. Kısa sürede adını herkes öğrendi ve hiç unutmadı. Burçin Orhon dün kalp pilini kontrol ettirmek için hastaneye gitti.

Orhon, hastane odasında çekilen fotoğrafını “Yarı robot olduğumu açıklıyorum. #biotronik Pilim bir sene sonra değişecek. Şimdilik her şey yolunda sayılır. Pilli bebek olarak devam.” notu ile Instagram’da paylaştı.

Aradan geçen zaman içinde bir süre sessizliğe gömüldü. Sonra bozulan sağlığına ilişkin haberlerle gündeme geldi. Ardından da kelimenin tam anlamıyla sosyal medya sayesinde yeniden hayranlarıyla buluştu. Onu özleyen hayranları Instagram paylaşımları aracılığıyla hasret giderdi.

Son olarak mide küçültme operasyonu geçirmek için ameliyat masasına yatacağını duyurdu takipçilerine. Şimdi herkes onun bir an önce sağlığına kavuşması ve sosyal medyadaki, kişiliği gibi eğlenceli ve renkli paylaşımlarına dönmesini büyük bir heyecanla bekliyor.

Check Also

Sanatçı İlhan İrem hayatını kaybetti

Sanat dünyasının acı kaybı… Türk müziğinin duayen ismi İlhan İrem, devam eden sağlık sorunları nedeniyle …

Bir cevap yazın