Breaking News

Üç dev Yılbaşı gecesi aynı sahnede

Yıllarca Tarabya’da sevenleriyle buluşan taverna müziğinin kralları, yılbaşında SuAda’yı dev bir tavernaya çevirecek ve özlenen o atmosferi boğazın ortasında yaşatacaklar.

İki kıta arasında, unutulmayacak buluşma…

Bugüne kadar hiç bir araya gelmemiş, müziğin 3 dev ismi, 2017’ye birlikte giriyor! Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam yeni yılı aynı sahnede karşılıyorlar.

Yıllarca Tarabya’da sevenleriyle buluşan taverna müziğinin kralları, yılbaşında SuAda’yı dev bir tavernaya çevirecek ve özlenen o atmosferi boğazın ortasına taşıyacak.

BOĞAZ’DA TARİHİ GECE

Dillerden düşmeyen şarkıları ile yaklaşık 35 yıldır farklı mekanlarda sevenleriyle buluşan müziğin üç dev ismi ilk kez aynı sahneyi paylaşacak.

Projenin sahibi Polat Yağcı’nın ısrarıyla bir araya gelen Kurtoğlu, Besen ve Susam en güzel şarkılarını birlikte seslendirecekler. O gece eğlencede doz aşımı yaşanacak!

Milyonları peşinden sürüklemiş şarkıların bulunduğu çok özel bir repertuvarla hayranlarıyla buluşacak olan Cengiz Kurtoğlu, Ümit Besen ve Arif Susam müzik tarihinde iz bırakmış şarkıları ile dinleyicileri dünden bugüne keyifli bir yolculuğa çıkaracak.

Check Also

Hatay Arsuz’da Yeni Yıl Coşkusu

İçinde bulunduğumuz zor bir seneyi geride bırakırken, bir çok sanatçı Yılbaşı akşamı uzun bir aradan …

Bir cevap yazın