Perşembe , Ağustos 5 2021

TÜRK OLDUĞUMA İNANMIYORLARDI.

Kanal 7 ekranlarının fenomen haline gelen günlük dizi filmin 5. Sezonunda kadrosuna dahil olan güzel oyunce Ece Baliç, hızlı yükselişini sürdürüyor.

Aslı öğretmen karakteriyle Elif isimli günlük dizinin kadrosuna dahil olan Ece Baliç, oynadığı karakterle benzer yönlerinin çok olduğunu dile getirken bunun başarısında önemli rol oynadığını ifade etti. Oyunculuk başarısı yanında güzelliğiylede izleyicinin ilgi odağı olan Ece Baliç “Beni hep yabancı sanıyorlardı, Elif kadrosuna katılıp tanınmaya başlayınca bir nebzede olsa azaldı. Yabancılara benzetilmek bazen bir Türk kızı olarak beni üzüyordu. Oyunculukda tanındıkça her şey yoluna girmeye başladı” dedi. Elif isimli günlük dizi filmde Aslı öğretmen karakterine hayat veren Ece Baliç, beni gerçekten öğretmen sanan yüzlerce seyircimiz sosyal medyadan öğretmenler günümü kutladı bu ayrıca beni çok mutlu etti ifadesinde bulundu.

Check Also

YÖNETMENLİKTEN KAZA FOTOĞRAFÇILIĞINA

YÖNETMENLİKTEN KAZA FOTOĞRAFÇILIĞINA Başarılı yönetmen Gökhan Gökçay, alışılmadık bir meslek grubuna dahil olarak karşımıza çıktı.  Moskova …

Bir cevap yazın