SOLMAZ ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’A ATEŞ PÜSKÜRDÜ… 

SOLMAZ ARMAĞAN ÇAĞLAYAN’IN PROGRAMINI TERK ETTİ VE SOSYAL MEDYA HESAPLARINDAN YARGI DAĞITTI

Armağan Çağlayan’ın Youtube programına konuk olarak davet edilen, Roman Şarkıcı Solmaz Çiroz, sosyal medya hesabından sevenlerine Armağan Çağlayan’ın konuğu olduğunu, çekime gittiğini ve yayın gününü sevenleriyle paylaşacağını duyurdu. Aradan çok zaman geçmemişti ki Roman kızı yine sosyal medya hesabından, Armağan Çağlayan’ın tavırları sebebiyle çekime izin vermediğini ve stüdyoyu terk ettiğini duyurdu. Kendisine ulaştığımız Roman şarkıcı Solmaz Çiros şu açıklamayı yaptı.

“HEPİMİZ ETTEN KEMİKTENİZ”

Armagan Caglayan programina davet etti
Gittim selam verdim, selamimi almadi, yuzume bakmadi. Bir yandan asistanlari mikrofon takiyorlar aceleyle, Ortam zaten sorgu odasi gibi, anlık düşündüm, Selamımı almamasına sebep ne diye

Roman kimligimse Beni hor görmesine sebep… ben 17 yasinda TV’larda Ben roman kızıyım diye başım dik durmus insanım Ben Roman olmakla gurur duyuyorum.

Hepimiz kardesiz hepimiz insaniz hepimiz etten kemikteniz

Bir roman sarkici konuk etmekse hor gördüğü , konumumu hor görüyorsa Neden davet etti? Bunu kendisine sormanızı isterim. Başkası olsa belki devam ederdi ama benim karakterim bunu kaldirmaz ben kimseye kendimi ezdirmem, kullandırmam

Kendisine döndüm… selam verseydiniz Armağan Bey hepimiz etten kemikteniz dedim, mikrofonu söktüm ve ordan ayrıldım

Beni seven takip eden insanlara sosyal medya hesabimdan Programa katılacağımı duyurdugum içinde böyle bir şey yaşanınca programa neden katılmadığımı açıklamak durumunda kaldım diyerek durumu özetledi.

Check Also

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti!

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti! Son dönemlerin başarılı iş insanlarından Yük. …

Bir cevap yazın