SEZONA DAMGA VURAN “40” PROGRAMI 40. BÖLÜMDE SEZON FİNALİ YAPTI.

SEZONA DAMGA VURAN “40” PROGRAMI 40. BÖLÜMDE SEZON FİNALİ YAPTI
Bu sezon hakkında en çok konuşulan CNN TÜRK ekranlarında yayınlanan Buket Aydın’ın sunduğu 40 programı 40. bölümde sezon finali yaptı. 
 
Programa birbirinden ünlü isimler konuk oldu. Yayınlandığı günden itibaren her bölümde konuklar hiçbir yerde söylemedikleri konuları anlatırken formatın tarzı gereği Buket Aydının sorduğu en sert sorulara samimiyetle cevap verdiler ve gündem olmayı başardılar. 
 
Acun Ilıcalı, Ata Demirer, Erkan Petekkaya, Mehmet Aslantuğ, Haluk Levent, Talat Bulut, Binali Yıldırım, Ekrem İmamoğlu, Muharrem İnce, Canan karatay, Arda Turan, Yılmaz Vural, Ertuğrul Özkök gibi siyasetten, sanata, spordan sağlığa büyük ve seçkin konuk yelpazesine sahip olan program sezona sorulan sorularla, seçkin konukların programı tercih etmesiyle de farkını belli etti. 
 
Formatı BBO yapım Şafak Bakkalbaşıoğlu ve Mahperi Uçar’a ait olan 40 ayrıca, format fuarlarında da büyük ilgi gördü. 
 
Önümüzdeki günlerde dünyanın değişik ülkelerinde ekranlara gelmesi planlanan program ilk olarak Almanya’da seyirciyle buluşacak ilk Türk özgün formatı olma özelliğini de taşıyor. 

Check Also

Depresyondayım

Gamzedeyim Deva Bulmam”, “Çözemezsin” ve “Merdiven” gibi şarkılarıyla dikkat çeken Dedublümangrubu sürpriz bir çalışma ile sevenlerinin …

Bir cevap yazın