Breaking News

Sevtuğ Kasapbaşoğlu Sahnede Danslarıyla Büyüledi.

Sevtuğ Kasapbaşoğlu Sahnede Danslarıyla Büyüledi.

Geçtiğimiz akşam; Sevtuğ Kasapbaşoğlu, sergilediği danslar ve sahne performasıyla Maslak Hovarda Bar’da yaklaşık 800 kişiyi coşturdu.

“AYNI GÜNE İKİ KONSER SIĞDIRDIM”

Adli tıp uzmanı olarak mezun olduğunu, bir yandanda sahnelerin son sürat devam ettiğini “Tekirdağ’dan geldiğini ve İstanbul’da şuan sahnesi olduğunu, aynı güne iki tane konser sığdırdım” dedi.

“SEZEN AKSU ŞARKISI İLE GERİ DÖNECEĞİM”

Sahnede yaklaşık bir saat kalan Kasapbaşoğlu, yeni albüm çalışmalarının sürdüğünü Ünlü sanatçı ve söz yazarı Sezen Aksu’dan bir şarkı aldığını bir buçuk ay’a kadar çıkacağını söyledi.

Kasapbaşoğlu, söz yazabildiğini ama beste yapamadığını “bırakalım sözleri ve besteleri yapanlar yapsın benim o yönden bir becerim yok yorumcu olarak devam edeceğim” dedi.

“JENNİFER LOPEZ’E BENZEMEK İÇİN BİR ÇABA SARF ETMEDİM”

Jennifer Lopez’e benzerliği ile alakalı ise; “birilerine benzemek her zaman iticidir ama ben birilerine benzemek için bir çaba sarf etmedim” dedi.

Kliplerim ve sahne showlarım Jennifer Lopez’e benzetildi, tabiki benzetilen bir dünya starı olunca bende itiraz etmiyorum teşekkür ediyorum benzeten bütün hayranlarıma dedi.

Sahnelerinin ve çalışmaya hayatının devam ettiğini, sahnede süprizlerinin olduğunu söylerek sözlerini noktaladı.

Check Also

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR

GAYRİMENKUL KAZANDIRIYOR Türk baba ile Öğretmen Rus annenin tek  çocuğu olan Gayrimenkul Danışmanı Timur Sotskov,başarılı …

Bir cevap yazın