Pazartesi , Eylül 27 2021
Breaking News

Sevda Türküsü Yayında

Sevilen müzik gruplarından Mavi Gri, “Sevda Türküsü” isimli yepyeni şarkısını 8 Ocak’ta Avrupa Müzik markasıyla dinleyicileriyle buluşturmanın heyecanını yaşıyor.

 

 Sözü Akif Alkan, müziği ve düzenlemesi Engincan Onar imzalı şarkının mix & masteringini de Engincan Onar yaptı. Elektrik gitarda Yusuf Kurtucu, bas gitarda Cenk Sinor’u gördüğümüz “Sevda Türküsü”nün kapak tasarımı ise Hilal Genç tarafından yapıldı.

 

 Müzik serüvenine 2016 yılında “Ben Sende Yandım” isimli çalışmasıyla başlayan Mavi Gri, “Papatyalar” ve “Odamda Hayalin Saklı” isimli şarkılarının ardından 2018 yılında “İlkyaz Yağmuru” isimli ilk albümünü müzikseverlerin beğenisine sundu. 2020 yılında “O Ben Olamam” ve “Altüst Olmuşum” isimli şarkılarını sevenleriyle buluşturan grup, geçtiğimiz aylarda “Sonbaharda” isimli yepyeni şarkısını yayımladı. Türkiye’nin birçok festivali ve çeşitli mekanlarında sahne alan Mavi Gri; vokal ve ritim gitarda Akif Alkan, elektrik gitarda Yusuf Kurtucu, davulda Halef Binici’den oluşuyor. Grubun prodüktörlüğünü ise Engincan Onar yürütüyor.

Check Also

Hazar ve Cansever’den damar düet.

Geçimini hurdacılık yaparak kazanan genç yetenek Hazar, hayranı olduğu sanatçı Cansever ile tanışarak en büyük …

Bir cevap yazın