Roman Gecesinde Ünlüler Show Yaptı.

Geçirdiği mide küçültme ameliyatından sonra 70 kilo veren şarkıcı Güllü, hayranlarının kendisine “Biraz kilo al, yüzün ortaya çıksın” dediğini söyledi.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde 5 yıldızlı otelde düzenlenen Roman Gecesi’nde şarkıcılar Güllü ve Hamiyet ve Dj Yılmaz sahne aldı. Art arda sahneye çıkan Dj Yılmaz, Hamiyet ve Güllü , söyledikleri birbirinden güzel şarkılarla geceye katılanlara coşkulu anlar yaşattı. Her üç sanatçı da hayranlarının arasına girerek Roman havalarıyla bol bol oynadı.

 

Sahneden hayranlarıyla sohbet eden Güllü, önceki yıl mide küçültme ameliyatı olduğunu hatırlatarak, “Bir ameliyat oldum, 70 kilo birden verdim. Şimdi beni gören tanıyamıyor. Eskiden tombul bir kadındım. Herkesin hafızasına öyle yer etmiş. Şimdi gören önce çok şaşırıyor ardından bana ‘Biraz kilo al, yüzün ortaya çıksın’ diyorlar” şeklinde konuştu.

Otel sahibi Ramazan Aypek’in çiçek verdiği Güllü, “45 yaşındayım. İlk defa bir papatya hediye alıyorum” dedi. Otelin Genel Müdürü Hacı Ömer Özkul da Hamiyet’e çiçek verdi.

Check Also

“GARİP”LERİN SESİ EKREM DÜZGÜNOĞLU

“GARİP”LERİN SESİ EKREM DÜZGÜNOĞLU “Berduş, Sultanım, Çalın Davulları, Bir Fırtına Tuttu Bizi, Keder” gibi hit …

Bir cevap yazın