Breaking News

“Para Şans Aşk Seninle”

Astrolog vedat delek’in yazdığı 2017 yılını anlatan “Para Şans Aşk Seninle” adlı kitap piyasaya çıktı.

image

Magazin dünyasının ünlüleriyle ilgili yaptığı öngörüler ile bilinen astrolog Vedat delek Hande yenere aşık olacaksın büyük bir aşk seni bekliyor dediğimde istemem işime zaman ayırmak istiyorum dedi. 1 ay sonra büyük aşk yaşamaya başladı. Gökyüzü yanıltmıyor sosyal medya fenomeni kerimcan durmaz ile ilgili ise Kerimcan sosyal medyada olduğu gibi televizyon ekranlarında istediği popülerliği yakalamayacak. Televizyon konusunda son derece başarısız bir grafik yakalaması söz konusu olabilir.

İlk televizyona çıktığı anda mars durağan konumdaydı o yüzden televizyon konusunda yer aldığı projeler ile ilgili hayal kırıklığı yaşaya bilir diye ekledi. Para şans aşk seninle adlı kitabının içeriği hakkında ise 2017 yılında yaşana bilecek olaylara ışık tutuyor. 2017 yılında yaşanacak güneş ve ay tutulmaları yeni ay ve dolunayların ülkemize ve burçlara olabilecek etkilerini kaleme aldığı kitabın içeriğinde Dünyamızın uydusu ayın hareketlerine göre bitkilerin sulama tarihleri, evcil hayvanlarımızın ruh durumları, saçlarımızın gürleşmesi için hangi tarihleri kullanmamız gerektiğini, ayın sirius yıldızı ile kavuştuğu anlarda neler yapılması,ayı kullanarak nasıl zayıflaya biliriz. Sigarayı bırakmak için aydan nasıl fayda sağlaya biliriz.

Ayın betelgeuse sabit yıldızı ile kavuşum da olduğu anda hangi tohumu toprağa ekerek bolluk bereket enerjisini çekebiliriz. 2017 yılının tüm gezegen hareketleri ve bu geri hareketlerin yaşantımıza etkileri neler olacak. Venüs geri harekette iken neden evlen memeliyiz. Hanımların estetik ve güzellik bakımları ile ilgili sakıncalı tarihler parasal konularda dikkat edilmesi gereken günler 2017 yılında burçları neler bekliyor.

ASTROLOG Vedat DELEK

Check Also

Başarının önemli kuralları

HAYATA ATILAN ADIMDA BAŞARININ ÖNEMLİ KURALLARI– Hayatın belirli kuralları vardır hayatta ve bu kuralları isteseniz …

Bir cevap yazın