Breaking News

Özel Haber “Yardım Bekliyor”

TÜRK SİNEMASI’NIN EFSANE İSMİ ZOR DURUMDA

ÖNCE HIRSIZ,SONRA YANGIN ŞOKU

Türk sinemasının efsane oyuncularından Süheyla Artun’un İstanbul’da kaldığı apartmanın alt katında önceki gün yangın çıkmıştı.Yanmaktan son anda kurtulan Artun,kapı ve pencerelerinin yandığını söyleyerek yardım istedi.

Habercaddesi.com’dan Almina Besra Babar’ın haberine göre Rol aldığı filmlerde muhteşem oyunculuğuyla Türk Sinema dünyasına ismini altın harflerle yazdıran efsane oyuncu Süheyla Artun’un oturduğu Beyoğlu Katip Mustafa Çelebi Mahallesi Büyükparmak Kapı Sokak üzerinde bulunan 4 katlı bir binanın ikinci katında meydana gelmişti.Evi dumanlar içinde kalan oyuncuyu itfaye ekipleri kurtarmış hastaneye kaldırılmıştı.

Yangından dolayı kapı ve penceresi kırılan Artun, zor durumda olduğunu zararının karşılanmasını istedi. Yangından iki gün önce kızının cep telefonu ile kendisine ait bir miktar parasının çalındığını belirten Süheyla Artun, ‘Bu yetmiyormuş gibi birde yangın çıktı.Ne yapacağımı bilemiyorum.Beyoğlu Belediyesi’nden kapı ve penceremi tamir etmelerini bana yardımcı olmalarını istiyorum’ dedi.

Check Also

Hatay Arsuz’da Yeni Yıl Coşkusu

İçinde bulunduğumuz zor bir seneyi geride bırakırken, bir çok sanatçı Yılbaşı akşamı uzun bir aradan …

Bir cevap yazın