Özel Gaziosmanpaşa Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Açıldı

Özel Gaziosmanpaşa Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Açıldı

Kurucu Başkanımız Selçuk Başdemir, önderliğinde Özel Gaziosmanpaşa Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Aralık 2021 de açıldı.
GÜNDEM – 1 hafta önce
Müdiremiz Asya Kaynak hanımın açıklamaları şöyle: Pandemiden dolayı maske, mesafe ve hijyen kurallarını dikkate alarak ders yapıyoruz. Toplamda 60 öğrencimiz var. Kaliteli hizmet anlayışıyla kurumumuzda çocuklarımızı ağırlıyoruz. Bir aylık bir süre zarfında sayımız 60 ulaştı. Titiz bir çalışma yürütüyoruz. Birinci önceliğimiz sağlık. İşimizi hoşgörü, kardeşlik ve dostluk ilkeleri üzerine inşa ediyoruz. Önümüzdeki günlerde bir dizi etkinliklerimiz olacak. Hava koşulları dikkate alınarak piknik organizasyonları, animasyon etkinlikleri ve benzeri toplumsal aktivitelerle özel çocuklarımızın yüzünü güldüreceğiz” dedi.  Özel Gaziosmanpaşa Empati Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi siz ailelerin ve özel çocuklarımızın eğlence, dinlence ve eğitim kurumu olacak. Kurucu Başkanımız Selçuk Başdemir, önderliğinde önümüzdeki günlerde önemli projelere imza atacak.

Check Also

SEYRAN İSMAYİLKHANOV EUROVİSİON ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ

SEYRAN İSMAYİLKHANOV EUROVİSİON ŞARKISINA KLİP ÇEKTİ Almanya’da yaşayan Azerbaycanlı dünya starı Seyran İsmayilkhanov başarısı ile …

Bir cevap yazın