Pazartesi , Mayıs 23 2022

Örnek Alınması Gereken Bir Sanatçı.

image

Koca yürekli Adam
Ekranların en sempatik, sahnelerin en coşkulu, insanların En merhametli Abisi, babası ve en genç dedesi  Latif Doğan.

GELDİĞİ YERİ HİÇ UNUTMADI.
Ramazan ayı dolayısıyla tv ve sahne çalışmalarına ara veren Sanatçı Latif Doğan, memleketinde onu sevenler ile bir araya geldi. Her gün ayrı bir sofrada İftarını açan, Doğan, onu sevenleri ziyaret etmektende mahrum bırakmadı. Sadece sosyal medya üzerinden paylaşımda bulunan sanatçının bu özel ve anlamlı ziyaretlerini arimagazin olarak yakın takip ediyoruz.

image image image

Kısaca Latif Doğan kimdir.

Latif Doğan, 29 Nisan 1967 yılında Adıyaman’da doğdu. Latif Doğan, Müziğe 11 yaşında bir düğünde darbuka çalarak başladı. Kazandığı parayla Besni’de bir radyo istasyonu ve bir kaset dükkânı açtı. Adının duyulması ile bölgesel televizyonlara konuk sanatçı olarak çağrılmaya başladı. Katıldığı bu programlar sayesinde bir televizyon kanalından program yapması için teklif geldi.

Latif Doğan, 1995-1998 yılları arasında dört yıl boyunca bir şov programı yaptı. 2000 yılında ilk kaseti’Oyun Havası’ve daha sonra da ‘Kurtulam Gitsin’albümü piyasaya çıktı.

Latif Doğan, Asıl çıkışını 2003 yılında çıkardığı ‘Küstüm’ adlı albümü ile yakaladı. Aynı yıl Kanal 7’de Küstüm Şov’u yapmaya başladı. 2004 yılında MÜYAP’ın’2003 Yılının En Çok Satan Albüm Ödülü’nü aldı. 2005 yılında ise Küstüm Şov ile’Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2004 Yılı En İyi Şov Programı Ödülü’nü kazandı.

Ogün bugündür Latif Doğan yaptığı albümler, show programı ile gündemdeki yerini koruyor.

Evli 3 çocuk babası olan Latif Doğan ayrıca birde kendi adını taşıyan toruna sahip.

Check Also

Zeliha Kendirci’den yeni tekli

Geçtiğimiz yıl yayınladığı “İlk Aşkım” adlı çıkış şarkısıyla profesyonel müzik mecralarında yerini alan Zeliha Kendirci, …

Bir cevap yazın