ORHAN ÖLMEZ’İN “SESSİZ SESSİZ” HEYECANI…

ORHAN ÖLMEZ’İN “SESSİZ SESSİZ” HEYECANI…

Romantik şarkıların prensi, aşk şarkılarının buğulu sesi Orhan Ölmez, kısa süre önce piyasaya çıkarttığı ve 19 şarkıdan oluşan, ‘’Sessiz Sessiz’’ isimli albümünün ikinci video klibi ile sevenleriyle buluştu.

Albümüne adını verdiği, sözü ve müziği Orhan Ölmez’e ait olan “Sessiz Sessiz” isimli şarkısını kliplendiren sanatçı, müzik çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.

Yıllardır yüreklerimize dokunan her şarkısında; yaşadığı ya da yaşamadığı, tattığı ya da hayalini kurduğu tüm duyguları kaleme alan ünlü sanatçı, “Sessiz Sessiz” şarkısında belki de bugüne kadar ilk kez duygularını bambaşka bir dille tarif ediyor.

 

“Sessiz sessiz bağırıyorum

Kaybettim kendimi arıyorum

Her gece kimseler duymadan

İçime içime ağlıyorum

 

Yalnızlığın dibindeyim

Terim düşse yere duyuyorum

Her seste seni arıyorum seni

Ne yazık anlamadın beni”

Milyonlarca insanın yaşadığı duyguları şarkılarında anlatan, herkesin mutlaka kendisini bulduğu sözlere hayat veren Orhan Ölmez;

“Sesimizi nerede çıkaracağımıza dikkat etmeliyiz. Aşkta, özel hayatımda ve hayatın her alanında ben bu düsturla davranır ve dikkat etmeye çalışırım. Sesimi şarkılarımda duyurmayı tercih ederim’’ diyerek yeni şarkısının klibini “Müzik Ölmez” Youtube kanalında yayınlayarak sevenlerine armağan etti.

 

Check Also

KOMEDİNİN KRALI GELİYOR

KOMEDİNİN KRALI GELİYOR Lise yıllarından bu yana yazdığı hikaye ve şiirleri bir bir hayata geçirmeye …

Bir cevap yazın