Pazartesi , Mayıs 10 2021

Ömer Güneş’in Yepyeni Şarkısı “Elimden Bir Şey Gelmedi

Ömer Güneş, “Elimden Bir Şey Gelmedi” isimli yepyeni şarkını 29 Ocak Cuma günü Avrupa Müzik markasıyla tüm dijital platformlarda yayımladı.

Sözü Ömer Güneş, müziği Ömer Güneş, Şener Engin, Zeynep Oktar imzalı “Elimden Bir Şey Gelmedi”nin prodüktörlüğünü Şener Engin ve Zeynep Oktar üstlendi. Mixi Adham Farid ve Şener Engin, masteringi Adham Farid tarafından yapılan şarkının artwork’u ise Sekizesekiz imzası taşıyor. 

Güneş, yeni çalışması hakkında: “Elimden Bir Şey Gelmedi projemiz, sevgili Şener Engin ve Zeynep Oktar’la birlikte 2020 yılının kasım ayında kolları sıvayıp başlattığımız ve bundan önceki çalışmalarımızda bize ışık olan ‘Yollar’ ve ‘Akşamüstü’ şarkılarında birlikte oluşturduğumuz enerjiyi artırarak devam ettirdiğimiz bir projedir. 2021 yılının ilk ayında yayımlanacak şarkımız için çok değerli müzisyen arkadaşlarımız ve yaratıcı ekibimiz, projenin daha değerli ve güzel hale gelmesinde önemli rol oynadı.” şeklinde konuştu.

“Elimden Bir Şey Gelmedi” isimli yepyeni single’ı tüm dijital müzik platformlarında bulabilirsiniz.

Check Also

Sosyal Mesafe Döneminin En Yenilikçi Ürünü ‘’ Taget’’ PANDEMİ DÖNEMİ MUCİT YAPTI

Fiziksel temasta bulunmaktan kaçındığımız ve kendimizi koruyarak iletişim bilgilerimizi paylaşmanın alternatif yollarını aradığımız bu dönemde, …

Bir cevap yazın