ÖĞRETMENLİKTEN MÜZİK DÜNYASINA TRANSFER

ÖĞRETMENLİKTEN MÜZİK DÜNYASINA TRANSFER

RABİA KARA’DAN YENİ SİNGLE ‘BİZ OLDUK’

Bilişim Teknolojileri öğretmeni olan Rabia Kara, müzik tutkusuna daha fazla karşı koyamadı ve ilk single çalışmasını müzikseverlerle buluşturdu.

Genç şarkıcı, “BİZ OLDUK” adını verdiği şarkısıyla müziğe olan aşkını ifade ettiğini söyledi.

Söz ve müziği Emre Çiçek’e ait olan “BİZ OLDUK”un mix mastering’ini ve klip yönetmenliğini Candar Köker üstlendi. Kıpır kıpır bir yaz şarkısı olan “BİZ OLDUK” 2022’ye damga vuracak.

Sesi ve yorumunun yanı sıra kendine özgü tarzıyla da dikkat çeken Rabia Kara, şarkısının dijital platformlarda yerini almasıyla müzik listelerinde üst sıralara yükseldi.

Rabia Kara, “Yıllardır sürdürdüğüm öğretmenlik kariyerim boyunca  müziği hayatımdan asla çıkarmadım. Hayatım bir yapboz olsa müzik o yapbozun bir parçasıydı ve işte tamamlandı. Enerjisi bol, dinleyeninin içinde heyecanlı kıpırtılar oluşturacak ilk şarkım ‘BİZ OLDUK’ ile müziğe olan aşkımı herkesle paylaşmış olmanın tarif edilemez mutluluğunu yaşıyorum. Dinlediğiniz şarkının tarzı ne olursa olsun, sizi derinden etkileyen, dokunan bazı tınılar vardır. İlk adımlarımı atarken şarkılarımı dinleyenlerimde de bu etkiyi yaratmak en büyük dileklerimden biri olmuştur” sözleriyle duygularını ifade etti.

Rabia Kara ayrıca “Biz Olduk, hazırlık aşamasında ‘konu müzikse hep daha iyisi olsun’ diyerek yola çıktığımız, duygusu üzerinde titizlikle çalıştığımız bir parça oldu” diye konuştu.

“BİZ OLDUK” Kuzey Yapım etiketiyle dijital platformlarda yerini aldı.

Check Also

Eyüphan’dan Işıkları Söndürün Yorumu

Arabeskin usta yorumcusu Eyüphan sevenlerine yeni teklisi Işıkları Söndürün ile merhaba dedi. 90 yıllarin sonlarında …

Bir cevap yazın