La Dee Eda, “Akıl Tutulması” İsimli Yepyeni Şarkısıyla Müzikseverlerin Karşısına Çıkıyor!

İzmirli şarkıcı, şarkı yazarı, piyanist ve prodüktör olan Eda Köyağasıoğlu; La Dee Eda ismiyle 12 Şubat’ta Avrupa Müzik markasıyla yayımladığı “Akıl Tutulması” isimli yepyeni şarkısının heyecanını yaşıyor.

 

 

 Sözü, müziği ve düzenlemesi Eda Köyağasıoğlu imzalı şarkının kayıtları Ezgi Connard, mix & masteringi ise Utku Ünsal tarafından yapıldı. Gitarlarda Çağlar Okumuş; piyano, synthesizer ve vokalde de Eda Köyağasıoğlu imzası bulunuyor. Kapak tasarımı Öykü Köyağasıoğlu imzalı çalışmanın klip yönetmenliğini Ezgi Connard, görüntü yönetmenliğini ise Ross Connard üstlendi.

 

 Klasik piyanoyu cazdan esinli bir atmosfer içinde indie-pop/rock ile harmanladığı müziğini “Modern Zaman Piyano Hikayeleri” olarak tanımlayan Köyağasıoğlu, internet üzerinden yayımladığı cover çalışmalarıyla dikkat çekti. Yayımladığı ilk single “Black Bird” ile Türkiye’nin önde gelen bağımsız müzik magazinlerinden, radyo ve televizyon kanallarından büyük övgü topladı. Babylon, Nublu, Sofar Sounds, Zeytinli Rock Festivali gibi prestijli konser mekanları ve organizasyonlarda sahne aldı. Almanya, İtalya, Hollanda, Amerika Birleşik Devletleri başta olmak üzere dünyanın birçok ülkesinde konserler verdi. Yurtiçi ve dışında elektronik müzik üzerine ortak projelerde yer aldı. Sanatçı, geçtiğimiz yıl ise “Beni Al Geri Verme” isimli şarkısını sevenleriyle paylaştı.

Check Also

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti!

Murat Hançer Wood Show Dubai Fuarı’nda ülkemizi temsil etti! Son dönemlerin başarılı iş insanlarından Yük. …

Bir cevap yazın