Kurban Kesti.

Efsane sanatçı Michael Jackson’un kız kardeşi Janet Jackson ve kocası Katarlı milyarder iş adamı Wissam Saleh Al Mana, 3 Ocak günü dünyaya gelen oğulları ‘Eissa’nın doğumunu kutlamak için kurban kestirdi.

Aileye yakın bir kaynak, bu dini ritüel sonrasında Müslüman iş adamıyla karısının ailesi arasında tansiyonun had safhaya çıktığını iddia etti. 50 yaşındaki Janet Jackson’un daha önce de dışarı tesettüre uygun kıyafetlerle çıkması, yeni doğan oğlunun kulağına İslami usuller gereği ezan okunması ve son olarak da kurban kesilmesi Jackson ailesiyle Wissam El Mana arasında kutsal savaşın kızıştığına dair yorumlar yapılmasına neden oldu.

“BEBEĞİN ADINI KOYARKEN KULAĞINA EZAN OKUMUŞ”
Jackson ailesine yakın bir kaynak, Eissa’nın adının İslami usullere göre konduğunu belirterek: ” Bebek doğar doğmaz Wissam çocuğun sağ kulağına ‘ezan’ okudu.” açıklamasını yaptı. Aynı kaynak 42 yaşındaki Wissam’ın daha sonra oğlunun ağzını yumuşak bir meyve ile ovaladığını, bunun da ebeveynlerinin özellikle de babasının güzel hasletlerinin küçük çocuğa geçmesi için yapılan bir çeşit ritüel olduğunu söyledi.

Check Also

Sanatçı İlhan İrem hayatını kaybetti

Sanat dünyasının acı kaybı… Türk müziğinin duayen ismi İlhan İrem, devam eden sağlık sorunları nedeniyle …

Bir cevap yazın