Koray Avcı’dan “Senin İçin Değer”

Ağustos 2015’te çıkardığı ‘Aşk İle’ isimli ilk albümünün ardından çıkış yakalayan ve geniş bir kitleye ulaşan Koray Avcı, Ocak 2016’da ‘Hoş Geldin’ teklisini yayınladı. Temmuz 2016’da yayınladığı “Sonra Dersin Ki” albümüyle de müzikseverlerin karşınına çıktı, Dijital mecralardaki izlenme rakamları 400 milyonu geçen Koray Avcı, Avustralya, Avrupa ve Amerika turneleriyle birlikte yılda yaklaşık 180 konser vererek yoğun sahne çalışmalarına devam ediyor.
Koray Avcı’nın üçüncü solo albümü “Senin İçin Değer” 23 Mart Cuma günü satışa çıkacak. 15 şarkıdan oluşan albümde Koray Avcı’nın bir de şiir kaydı yer almakta. Albümde, Selda Bağcan, Arif Sağ, Onur Akın, Buray, Reşit Gözdamla, Nesimi Çimen gibi Türk müziğinin önemli isimlerinin eserlerini yorumladı. Düzenlemeleri ise Alper Atakan, Can Güngör, Engin Arslan, Göksun Çavdar, Mertali İçelli ve Tarık Ceran yaptı.
Albüme ismini veren “Senin İçin Değer” şarkısına, Kemal Başbuğ tarafından çekilen video klip albümle aynı anda yayınlanacak. Sanatçı, yeni albümünün ilk konserini de 1 Nisan’da günü Bostancı Gösteri Merkezi’nde gerçekleştirecek.

Check Also

Özay Günay Müzik Dünyasını “Salla”dı!

Özay Günay Müzik Dünyasını “Salla”dı! 5 ay önce çıkardığı “Sen Hiç Korkma” parçası ile adından …

Bir cevap yazın