Kerimcan’ın sahne aldığı mekanda olay çıktı.

30 Kasım’da Samsun Hayal Kahvesi’nde sahne alan Kerimcan Durmaz’ın sahne aldığı sırada mekanda olaylar çıktı.

Arı magazin editörümüz Cenk Saat olayı araştırdı. İşte açıklamaları.

KERİMCAN DURMAZ’IN 30 KASIM ÇARŞAMABA AKŞAMI SAMSUN HAYAL KAHVESİ MEKANINDA ALDIĞI SAHNE’DE SİLAHLI SALDIRININ PERDE ARKASI

image
Birinci ağızdan ve olaya en önde tanıklık eden ardaşlarımdan aldığım bilgiye göre, mekanda hiçbir şekilde güvenlik önlemi alınmamış.
Mekana girişlerde bile hiç bir güvenlik amaçlı kontrollerin edilmediği, misafirlerin elini kolunu saglayarak girdiği söyleniyor.
Olayın aslı loca kiralayan 4 kişi ve onların arkasında olan 20-30 kişilik bir grubun kavgasıyla olaylar meydana geliyor.
Kerimcan sahnesini bitirmeye yakın dj kabinine işçi şişeleri atılmış, sahnede ki höporlerler atılmış ve grup arasında kavga çıkmaya başlıyor şişeler ve yumruklar havada uçuşuyor, pompalı silahla ateş edildiği doğru duvarlarda derin zedeler ve delikler meydana gelmiş. mekanda çok yaralının ve hatta ölünün bile olduğuda söyleniyor.
Kerimcan yumruk yedi yere düştü söylentisi yalan öyle birşey olmamış, kerimcan kendini seyircinin arasına attı korunmak için ama seyirciden dayak yedi söylentileride yalanmış.
kerimcan hiçbir zarar görmeden korumalar eşliğinde hızla mekandan uzaklaştırılıyor, kerimcan kendi yaptığı açıklama doğru sadece ayagında küçük bir sorun meydana gelmiş ve saglığının yerinde olduğu doğrudur.
Ancak yine söylentilere göre kerimcan durmazın kulisine 20-30 kişilik bir grubun zorla girip kerimcanı orada darp ettikleri söylentiler arasında.
Bu olayın meydana gelmesi önceden loca kiralıyan ve onlarla baglantısı olan 20-30 kişilik grubun planlandığıda söylentiler arasında.
Olayın ardından herkes hayal kahvesi mekanını güvenlik açısından eleştiri yağmuruna tutup protesto ettiler.
Editör : CENK SAAT

Check Also

Ozbi Yeni Şarkısı “Boşver Gitsin”i Yayınladı!

Hip hop sahnesinin başarılı ismi Ozbi, yeni şarkısı “Boşver Gitsin”ni 16 Eylül Cuma günü tüm …

Bir cevap yazın