KENDİNİ EVE KAPATTI!

DIŞARI HİÇ ÇIKMIYOR!

KUBAT’TAN SOSYAL MEDYA ELEŞTİRİSİ:

“YEDİĞİMİZ YEMEKLERİ PAYLAŞMIYORUZ. HERKESİN HER KONUDA FİKRİ VAR.”

İpek Açar TRT Müzik ekranlarında yayınlanan “İpek Açar’la İpek Yolu Programı”nda bu hafta müziğin güçlü sesi Kubat’ı konuk etti.

Kubat ve İpek Açar, birlikte gerçekleştirdikleri konser kaydında, Cuma akşamı TRT Müzik ekranlarından birbirinden güzel şarkılarla, muhteşem bir konsere ve düetlere imza atacaklar.  Pandemi kuralları nedeniyle, konser programı seyircisiz ve sosyal mesafeye uygun olarak çekildi.  

KUBAT: DIŞARI HİÇ ÇIKMIYORUM!

Kubat, Corona Virüs nedeniyle Ailesiyle birlikte hiç dışarı çıkmadıklarını itiraf ederek “Dışarı çıkmıyoruz böylece kendimizi korumaya çalışıyoruz.  Evde kendimi resme verdim, resim yapıyorum. 5-6 aydır tuvalin karşısındayım” dedi.

4 YAŞINDAKİ KIZIM BANA ÇOK ŞEY ÖĞRETİYOR

Kubat, İpek Açar’a 4 yaşındaki kızı Ayza’nın kendisine çok şey öğrettini de söyledi,  “Karantinada kızım ve eşimle birlikte birbirimize kenetlendik. Kızım bana çok şey öğretiyor, o büyürken ben de hayatı adeta yeniden öğreniyorum” dedi.


YEDİKLERİMİ PAYLAŞMA TARAFTARI DEĞİLİM

SOSYAL MEDYADA HER KONUDA HERKESİN FİKRİ VAR!

Konserin ilerleyen dakikalarında İpek Açar ve Kubat, özellikle büyük şehirlerde hayatımızın merkezinde olan sosyal medyayı da konuştular. Kubat: “Şunu yiyorum bunu yedim diye, bunları paylaşma taraftarı değilim.  Hayata söyleyeceğimiz bir cümlemiz varsa paylaşıyoruz, mesela gereksiz paylaşımlar yapmıyorum. İnsanlar işlerini öncelikle paylaşsalar daha iyi olur. Her konuda herkesin fikri var” derken, İpek Açar “Yeni sosyal medya yasasıyla insanların birbirlerine kotu cümleler söylemesi ortadan kalkacak” dedi. 

Check Also

Özay Günay Müzik Dünyasını “Salla”dı!

Özay Günay Müzik Dünyasını “Salla”dı! 5 ay önce çıkardığı “Sen Hiç Korkma” parçası ile adından …

Bir cevap yazın