KARSU ‘SONUNDA’ SAHNEDE

Sonunda’ adlı teklisini Temmuz ayı başında müzikseverlerin beğenisine sunan Karsu yeni şarkısını ilk kez seslendireceği konserleri ile kulakların pasını silecek…

Pandemi sürecinde canlı yayınlar yaparak Amsterdam’daki evinden instagram ve youtube üzerinden konserler veren Karsu uzun bir aradan sonra müzikseverlerle sahnede tekrar buluşacak olmanın  heyecanını yaşıyor.

21 Ağustos’ta  Çeşme Açıkhava Tiyatrosu’nda,  22 Ağustos’ta Borum Antik Tiyatro’da iki gün üst üste sahnede olacak olan şarkıcı Avrupa’nın önemli tonmaisterleri arasında gösterilen Julio Hernandez ve dünyanın dört bir yanından en yetenekli müzisyenlerden oluşan uluslararası orkestrasıyla konser verecek.

Kalben’in sözlerini yazdığı Karsu’nun Mart Jeninga ile birlikte bestelediği ‘Sonunda’ isimli şarkısını sahnede ilk kez seslendirecek.

Karsu sonrasında sırasıyla  17 Eylül’de Urla Caz Festivali’nde, 18 Eylül’de Bursa Açıkhava Tiyatrosu’nda20 Eylül IKSV Caz Festivali kapsamında Harbiye Açıkhava Tiyatrosu ‘nda( Karsu- Plays Atlantic Records) 15 Eylül’de Antalya Akra Caz Festivali’nde sahne alacak.

Check Also

Eyüphan’dan Işıkları Söndürün Yorumu

Arabeskin usta yorumcusu Eyüphan sevenlerine yeni teklisi Işıkları Söndürün ile merhaba dedi. 90 yıllarin sonlarında …

Bir cevap yazın