Breaking News

KARADENİZİN PRENSİNDEN BİR İLK DAHA…

Karadeniz müziğinin güçlü yorumcusu Sinan Yılmaz, yıllar önce “Kolbastı” şarkısıyla gönüllerde taht kurmuş, hatta Karadeniz ezgilerini ve enerjisini “Kolbastı” şarkısı ve dansıyla tüm dünyaya duyurmuştu. Esen “Kolbastı” rüzgarı hız kesmez, hala her gittiği programda ve sahnelerinde yoğun ilgi görürken, yeni çalışmalarına ara vermeyen Sinan Yılmaz; bir ilke daha imza attı!
Günümüz modası selfie fotoğraf ve videolar çağımızın adeta hastalığı haline gelmişken, selfie çubuğunu ve telefonunu eline alan Sinan Yılmaz, Seyhan Müzik etiketiyle yayınlanan “Alev Alev / Gitme ” albümünde yer alan “Lingo Lingo Şişeler” adlı eserinin klibini bizzat kendisi çekti..
Karadeniz’in hiperaktif sanatçısı Sinan Yılmaz, Beykoz Kundura fabrikasında 3 saatte çektiği klibinin montajını ise 6 saatte bitirdiğini anlatırken, “Bir klip çekmek; karar aşamasından yayınlanmasına kadar elbette ki ekip işidir, ve bu işten ekmek parasını kazanan bir çok arkadaşım, dostum var. Emeklerine, işlerine saygım çok büyüktür. Amacım onları asla kırmak ya da ekmeklerine mani olmak değil, ben sadece bu şarkımda a’dan z’ye herşeyi kendim yaptım ve bunun mutluluğunu yaşıyorum. Bu duygu, doğumuna şahit olduğunuz bir bebeği, elinden tutup adım adım yürütmek ve büyüdüğüne an be an şahit olmak gibi bir şey…” diye ekledi…
Heyecanı gözlerden kaçmayan Sinan Yılmaz, selfie çubuğu ile kendi klibini çekip montajını da yaparak bir ilke daha imza attı….

Check Also

Kalbinden Öptüm.

UTKU HAN “KALBİNDEN ÖPTÜM” DEDi Karadeniz müziğinin sevilen genç sanatçısı Utku Han, yeni teklisi “Kalbinden …

Bir cevap yazın