Çarşamba , Haziran 29 2022

Hüner Coşkuner’e veda!

Tedavi gördüğü hastanede 4 Şubat Perşembe günü yaşamını yitiren ve vefatıyla herkesi derin bir üzüntüye boğan Hüner Coşkuner, bugün son yolculuğuna uğurlandı.

Sanatçıya son görevini yerine getirmek için ailesi, sevenleri ve sanatçı dostları Üsküdar Şakirin Camii’nde hazır bulundu. Pandemi nedeni ile özel izin alınarak cenaze namazının kılınacağı cenaze törenine, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu çelenk gönderdi. Kadıköy Belediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı ise cenazeye katılanlar arasında yer aldı. Çelenk gönderenler arasında ise Coşkuner’in yakın dostları Emel Sayın, Ahmet Özhan, Ajda Pekkan, Seda Sayan, Murat Seçkin, Sibel Can, Gülben Ergen, Zerrin Özer ve Erol Evgin gibi ünlü isimler de vardı. Taziyeleri, cenazeye tekerlekli sandalye ile katılan, Hüner Coşkuner’in 95 yaşındaki annesi Fatma Hanım kabul etti.

KÜPELERİMLE GÖMÜN” ESPRİ AMAÇLI

Kız kardeşi Saliha Yavaş ağlayarak, “Annemden sakladı hastalığını, hatta herkesten sevenlerinden sakladı. Kimse bilmesin istedi. Ben bu kanseri yeneceğim ve çıkıp yıllardır savaştım ama ben bu kanseri yendim demeyi hayal etti. Yenemedi” diye konuştu. ‘Kardeşiniz küpeleriyle mi gömüldü’ sorusuna cevap veren Saliha Yavaş, ‘Onu espri amaçlı söylemişti. Kardeşimin en büyük dileği sokak hayvanlarına sahip çıkılmasıydı’ dedi.

 

Kaynak : Onur Akay medya

Check Also

Emre Ararat Kimse Yoktu ile yaza iddaalı girdi

Emre Ararat Kimse Yoktu ile yaza iddaalı girdi Emre Ararat yepyeni şarkısı “Kimse Yoktu”yu kendi …

Bir cevap yazın